Lista ocen Chrysler Voyager III (99) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 137 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stefan el Ninio
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Po auto sam jechałem do Niemiec. Jakoś nie mam zaufania do miejscowych handlarzy/ściemniaczy/cofaczy liczników. Kupiłem najbogatszą wersję z oryginalnym przebiegiem potwierdzonym przez ASO.
~Pablodiabolo
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Cena jak na ten wiek nie wygórowana. Trzeba do niego włożyć trochę serca i dbać. Wtedy autko będzie wdzięczne. Osobiście kiedyś sprobuje wymienić na nowszy model, gdyż w chwili obecnej stać mnie na to co mam i też jestem happy.
~Grześ
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
w porównaniu z osobówkami to absolutnie za wysoka jakość i frajda w stosunku do niskiej ceny (używane). Nowe przy swoich mega wysokich cenach są akurat idealne jako stosunek ceny do jakości i przyjemności jako 1:1.
~szary73@gmail.com
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Trzeba pamiętać,że w chwili opuszczania fabryki to była najwyższa półka i dużo z jakości jak i oferowanego prestiżu zostaje mu na długie lata, teraz już są tańsze ale nadal potrafią ująć tym i owym...
~waldemarjagusz@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Ja trafiłem na wychuchany egzemplarz, dlatego stosunek cena (9500 tyś) do jakości tego auta oceniam na ( w skali do 5) 8 :) Za tą kasę nic lepszego bym nie dostał, a szrotów nie brakuje.
~dzierzoniow@o2.pl
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
nie znalazłem nic lepszego za te same pieniądze...biorąc pod uwagę minivany(alhambra,sharan,galaxy) to mój jest mega-maxi-VAN, jeśli ktoś szuka dużego rodzinnego auta to nie może pominąć Grand Voyagera
~sebo_ns@poczta.onet.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
20000zł za auto 9 letnie tej klasy, sharany są droższe a jakie to złomy... za te pieniądze nic lepszego nie znajdziecie, z resztą lepszego wana w ogóle nie ma więc o pieniądzach szkoda nawet dyskutować
~bolec
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
samohód wygodny sprawny co lamnie najważniejsz pojemny.Ostatnia wizyta w serwiśie bmg gdynia bardzo mnie zaskoczyła a zwłaszcza bardzo sprawna i szybka obsługa mojego samochodu przez mechaników
~BAD BOY
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak na taki samochód to cena jest przyzwoita można znaleźć tańsze auta w podobnym segmencie ale części zamienne są na prawdę tanie więc użytkowanie Voyagera jest tańsze od konkurentów
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III
8,1
15,7
~chosroes
Minivan 2.0 i 133KM 98kW
Na plus: (1) niska cena zakupu (2) dostępność i cena części zamiennych (3) prostota obsługi i napraw Na minus: (1) dynamika (2) no i spalanie (ale nie jest bardzo źle)