Lista ocen Chrysler Voyager IV Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 (32) - Silnik

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Pojazd posiadam od nowości, silnik dośc mocno przeze mnie exploatowany, serwisowany do dziś w serwisie chryslera,niestety nie wytrzymał więcej - przy 175 tys km zatarty wał na panewce korbowodowej. Dziwne to, bo nic nie zapowiadało najmniejszej usterki silnika, nigdy nie dolewałem oleju , bo nie było potrzeby. Przy tym przebiegu pracował coraz lepiej, ciszej, równiej, aż szkoda! Na pewno - jak na tą pojemność - dynamiczny, szybki ( do...
~JACK
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
W CIĄGU 11 M-Y JAZDY ZROBIŁEM OK 60 TYS KM I BYŁEM 4 RAZY W SERWISIE W TYM 2 NA LAWECIE .PIERWSZYM RAZEM STANĄŁ W CZASIE JAZDY , DRUGIM RAZEM NIERÓWNA PRACA SILNIKA - WYMIANA WTRYSKIWACZA OK 3 TYS PLN , ZA TRZECIM RAZEM STUKI PODCZAS JAZDY PRZY OK 2 TYS OBROTÓW AUTO STAŁO TYDZIEN W ZABRZU W SERWISIE NIE STWIERDZONO USTERKI , CZEKAM AZ KLĘKNIE , ZA CZWARTYM RAZEM ROZCIEKŁ SIĘ SILNIK USZCZELNIACZ ZA SPRZĘGŁEM I PADŁA LINKA SPRZĘGŁA PODCZAS JAZDY...
~VASYLI
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
JEŚLI CHODZI O SILNIK TO OD POPRZEDNIEGO KOMENTARZA ZROBIŁEM 100000KILOMETRÓW AYTO OBECNIE MA 230000 KM JEDNAK POLECAM WAM PODKREĘCIĆ OSIĄGI JA TO ZROBIŁEM W TORUNIU ZA 1000 ZŁ AUTOPIĘKNIE PRZYŚPIESZA CZASAMI NIE MA SAMOCHODU KTURY LEPIEJ RUSZY Z CZERWONEGO SAM SIĘ TAK PODNIECIŁE TYM CHIP TUNINGEM ŻE WYJEŻDZAJĄC Z TORUNIA ZA SILNIK DOSTAŁE 10 PUNKTÓW A ZA PRĘDKOŚĆ 500 ZŁ AHA SORKI ŻE NIE ODPOWIADAM NA WASZĄ POCZTĘ DLATEGO JEŚLI KTOŚ CHCE...
~felixwawa
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Diesel pracuje dość głośno, ale auto jest dobrze wyciszone i ma niezły sprzęt grający więc oceniam go dobrze. NIEdawno go kupiłem więc moge powiedzieć tylko tyle że: - przyśpiesza ok, jak mu się dobrze depnie to zostawia za sobą czarny obłoczek - 140 KM przy masię prawie 2T to trochę mało, ale to auto rodzinne i do takich celów je kupiłem jak ktoś chce wyścigówkę to polecam Pasta 1,8T z czipem, jest czym pojeździć.
~felixwawa
~Karol
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Wtrysk 1 wymieniony po200000km (nietypowa usterka,przeciek na korpusie wtrysku),drugi kwalifikuje sie do wymiany.Świece żarowe-co rok jedna,przeważnie po zimie(bez garażu)Elastyczność dobra.trochę zasłaby, przy ruszaniu pod górę jest to wyczuwalne. Z jazdy -jak benzyną.
~Mirek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
silnik nie jest cichy ale w kabinie nie slychac go za bardzo. diesel jak diesel potrzebuje obrotow a ten gdy ich nie ma nie przyspiesza tylko sie dusi ale jak na diesla jest elastyczny zwlaszcza bardzo dobrze spisuje sie na dlugich trasach
~felix
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
2,5l crd klekocze jak to diesel , ale jęździ i nie ma z nim problemów. Pomimo tego że ludzie gadają na silniki że to CRD Mercedesa( hehe żart) w voykach są silniki włoskie VM i nie ma żadnych mercedesów
~Marcin
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
ma swoje dziwne zachowania gdy jest zimny -ale do tego trzeba przywyknac - gdy sie rozgrzeje - bez zarzutu, jezdzilem otatnio Mitsubishi Pajero - ten to dopiero ma swoje odchyly, acha : moj ma chipa
~Marek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Nie lubię klekotów - do teraz przeszkadza mi ten dźwięk na postoju. Natomiast nie mam zastrzeżeń do jego pracy, usterek, czy jakichkolwiek wycieków. Nic nie naprawiałem.
Chrysler Voyager IV Grand Voyager