Ocena kierowcy - Chrysler Voyager IV Minivan

Tomek, 16 lat temu
Silnik 2.5 CRD 143KM 105kW
Rok produkcji 2002
Chrysler Voyager IV Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Co do wyglądu auta super miejsca też sporo na wakacje fajny ale na tym koniec Reszta padaczka skrzynia biegów serwis drogi że można dostać zawału zamienników nie ma reasumując samochód dla bogatych i nie do firmy nie daj boże go mocno eksploatować bo sie rozleci
Przeniesienie napędu : skrzynia jak kupujesz sprawdż manualna silnik 2.5 CRD
Może być ale to był samochód od nowości przezemnie używany i jeżdze nim do pracy nic nie wożąc strach pomyśleć jak by tak dać pracownikom na tydzień
Rakieta to to nie jest ale daje sobie radę troche kopci jak mu przycisnąć ale chyba tak musi być
Katastrofa nie kupować z manualną skrzynią mam od nowości mamy w firmie 20 samochodów ale ten bije wszystkie na głowe biegi wchodzą gorzej jak w Żuku i na wolnych obrotach strasznie hałasuje był w serwisie kilka razy ale z tego co mi pan powiedział ten typ tak ma i skrzynie to największy niewypał tego samochodu .w Suchednowie po Kielcami gość naprawia albo wymienia
ładnie sie prowadzi troche nadsterowny prz dużym wietrze
z tyłu przy cofaniu nie ma rewelacji nie widać za bardzo a czujników cofaniaw standarcie nie dostaniecie z przodu spoko
bez zarzutu
lipa palą sie takie bezpiecznik( taka płytka pod nogami pasarzera )i i trzeba wymieniać w serwisie albo zwatować i mieć spokuj przy dwóch ostatnich pozycjach nadmuchu na szybe i szyba i nogi włącza sie klimatyzacja czy chcesz czy nie troche dziwne ale amerykańce tak mają bo pyta łem w serwisie myślałem że sie zepsuł
Z przodu dobrze z tyłu im dalej tym gorzej tylne fotele pojedyncze za kierowcą nie mają regulacji w przud w tył i jak nawet na samym końcu nikt nie siedzi to odsunąć sie nieda a na nogi nie ma dużo miejsca a ztyłu to tylko dzieci i do 6 lat tak ciasno porażka
spoko
spoko ale szyb lepiej nie odsuwać bo straszny chałas a te tylne uchylne to taki bajer bo wiele to nie daje
Przesada za 156 000 jakie daliśmy za ten samochód w salonie mozna dostac cos lepszego a nie gniota z ciagle tłukaca sie skrzynia biegów
Spalił sie taki wyłącznik świateł i dogaszania świateł ale całe szczęście na gwarancji bo koszt 3000 i tarcze sie pokrzywiły przy 15 000 ale trzeba było zapłacić za nowe bo pan powiedział w serwisie że na rozgrznych tarczach jeździliśmy po wodzie i nic go to nie obchodzi że deszcz czasem pada kupiłem nowe a oni je zawieźli do tokarza który wyrył takie rowki w tych tarczach bo powiedzieli że i tak sie znowu pokrzywią i teraz jest spoko
skrzynia kaplica wada fabryczna biegi nie wchodzą i hałasuje , tarcze prz 15 000 sie pokrzywiły bo jeździłem po deszczu ha ha , turbina cieknie ale nie ruszam bo sie boje , o pierdołach nie pisze bo po co

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 CRD 143KM 105kW [l/100km]

10,2