Lista ocen Citroen AX (239) - Całokształt

Na liście zabraknie 148 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~glmarek@op.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
samochód mały i ekonomiczny, zwiedziłem nim kawał Europy, w trasie nigdy mnie nie zawiódł, mój ax więcej jeździ po żwirówkach jak po asfalcie do tej pory bezawaryjnie, gorąco polecam
~Andrzej
Hatchback 1.4 85KM 63kW
Prawie wszystkie samochody jakie miałem to diesle (oprucz starego kaszla),miałem - Mercedesa W123 (200D,220D,240D,300D),Poloneza 1.9GLD,Vw Golfa 1.6D,Renault 19 1.9D :)...
~Volcanegt@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 GTi 90KM 66kW
Posiadam AX GT od 3 lat i w tym czasie oprócz wymiany ogumienia i przeglądów technicznych, oraz małego tuningu nie miałem poważnych problemów ze stanem technicznym tego pojazdu.
~misio
Hatchback 1.1 60KM 44kW
z grubszych napraw to wymienilem sprzeglo wydech i amortyzatory oraz zregenerowalem tylna belke bo kola juz sie robily /---- Poza tym zadnych problemow i przykrych niespodzianek...
~p_niciak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Przejechałem wieloma samochodami ponad 1,5 mln kilometrów i jestem bardzo mile zaskoczony swoim małym Citroenem. Jest miękki na polskich drogach, dynamiczny i bardzo oszczędny.
~astachurski@interia.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
jestem zadowolony. Autko jest bardzo przyjemne w prowadzeniu, ma mile wnetrze i naprawde jest dobrze wykonczone (kwestia rocznika). Troszke blach w srodku widac, ale i tak jest super.
~mirekcw@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
małe ekonom., auto z b. dobrym silnikiem b. tanie w eksploat., umiarkowane ceny serwisowania , ze względu na hałas pow 130 km/h nie nadaje się na długie trasy (autostrady)
~SebastianXP
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Super auto oszczedne, male i da sie wszedzie nim wjechac wszystko widac jak na taborecie ;P a w zimie spisuje sie lepiej niz terenowki kazda zaspe bieze
~mariusz
Hatchback 1.1 54KM 40kW
miałem ax-a,3lata nigdy mnie nie zawiudł,jeżdziłem nim bardzo często na ryby,i chyba do takich wypraw został zrobiony.w terenie jest nie do przecenieia.
Dziennik kosztów dla Citroen AX
~zbychu
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
na miasto spoko ale zrob trase 500 km a zaczniesz w niego ladowac w nieskonczoność wszystko od zawieszenia po silnik wszystko idzie masakra