Lista ocen Citroen AX (239) - Całokształt

Na liście zabraknie 148 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marecki
Hatchback 1.4 67KM 49kW
po wymontowaniu siedzeń, oprócz fotela kierowcy oczywiście, AX´em można przewieźć np. 2 fotele, rozmontowaną szafe i mnóstwo innych drobiazgów do studenckiego mieszkania i wiele innych...
~szczepank13
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Następne autko jakie kupię to też bedzie Citroen i napewno też Diesel, jestem bardzo zadowolony i napewno jeszcze nim sobie jeszcze pare latek pojeżdże:DGogąco polecam takiego Przyjaciela:D
~mkul77@o2.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Uważam że to super autko - przede wszystkim tanie w utrzymaniu. Jezeli tylko dba się o nie i serwisuje w terminach to grozi mu tylko mała korozja i świadomość że znowu padnie tylna belka :-)
~arwo
Hatchback 1.1 60KM 44kW
auto jest głośne i skrzypiące ale dość ekonomiczne w mieście i tylko tam daje się jeździć, życzę jazdy na krótkich dystansach na dłuższe wjaże wybierajcie tramwaj (niestety ale to wszystko prawda)
~barteck@o2.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Male autko za mala kase. Oszczedne, zgrabne, dlatego je lubie. No i wszedzie sie nim wcisne. A osiagi - 60KM/ok.12,7 do setki - nie zle. No i to spalanie okolo 6,6 w zimie. Nie zaluje ze kupilem AX´a.
~francuzofil
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Auto choc wiekowe całkiem stylowe, mała awaryjność mikroskopijne spalanie i przy umiejętnej jeździe całkiem dynamiczne. Podsumowując jeśli regułą jest zła opinia o "francuzach", to AX to chlubny wyjątek!
~plus84@poczta.onet.pl / tomek
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
ekonomia tego pojazdu jest tak zaskakująca i przyjazna dla portfela że niema co nażekać - może auto wygląda dziwnie ale są i tacy którym się podoba, na początku go nie lubiłem teraz go uwielbiam!!!
~beuthen
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
No rewela . Dobry serwis w Chorzowie ul. Wojska Polskiego ceny dość przyzwoite. Myślałem kiedyś , że samochody niemieckie są tylko niezawodne a tu taka miła niespodzianka: 4,5 l ON/100 km
~AXL
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Auto nie rzuca się w oczy, nie jest na pierwszych miejscach rankingów aut skradzionych. "Mało pali dużo jedzie !" I moim zdaniem bardziej przypomina samochód niż produkty Fiata czy Daewoo w tym segmencie.
~mack@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
za ta cene idealny wozek dla studenta do dojezdzania na uczelnie , malo efektowny wyglad ale przynajmniej zaden drech ci go nie ukradnie, nawet nie zajrzy do srodka zeby sprawdzic jakie masz radio :)