Lista ocen Citroen AX (239) - Całokształt

Na liście zabraknie 148 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz wrocław
Hatchback 1.0 45KM 33kW
jezdz nim juz ponad rok przez ten okres nie musialem nic wymieniac ostatnio byla potrzeba wymienic uszczelke pod glowica to wszystko jak na tylko letnie altko sprawuje sie dorze wymiana tylko oleju filtrow i paski towszystko...!!!!!
~wbdb
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Bardzo dobre autko i w bardzo dobrym stanie. Sprawdza się naprawdę wspaniale w codziennym użytkowaniu jak i podczas dłuższych podróży. Jest tylko jeden szczegół. Autko jest eksploatowane na drogach UK a nie na polskich drogach.
~Janek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Mam go już 5 lat i prawde mówiąc bardzo niechętnie go kupowałem,ale przekonałem się do niego w 100%.Jest dynamiczny, wygodny, niewiele pali i mimo przebiegu jest niezawodny.Następnym autkiem też bedzie Citroen tylko że wiekszy :)
~sajko@sezam.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Za ta cene samochodu dostajemy super auto do codziennej jazdy. Ja sie nie chce z nim rozstawac. Ostatnio zamontowalem centralny zamek i elektryczne szyby, wiec czuje sie w nim jak w domu. Polecam to autko goraco!
~Renia
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Uwielbiam go - w miarę szybki, jest czym wyprzedzić, czy w razie potrzeby uciec. Pali mało. Nieduży, wszędzie się zmieści. Jak na swoje lata - całkiem zgrabhny. Wygodny, cieplutki. Kupiłam go przypadkiem i nie zamieniłabym go na inny.
~majekl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Auto wypada, naprawde bardzo dobrze, oszczędne, dosyć dynamiczne, może trochę skrzypi i dokucza brak wspomagania, ale za tę cene (1000zł) auto z tego roku, z taką blachą i silnikiem, miodzio
~galandt@poczta.fm
Hatchback 1.0 45KM 33kW
za takie pieniądze nic bardziej ekonomicznego się nie kupi. najlepsi są rabaciaże, co wyszukują każdego gó..a bo szukają auta w cenie skutera. tacy ludzie niech lepiej poruszają się komunikacją zbiorową.
~Rozczarowany :(
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Jak chcesz ciągle siedzieć w warsztatach to kup ten samochód (w końcu to wolny kraj i masz prawo do takich kaprysów). Nie wypuszczaj się w dłuższe podróże bo nie będziesz miał czym wrócić.
~Lehoo
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Auto godne polecenia, ekonomiczne, stosunkowo mało awaryjne. Do używania na codzień autko super, doskonały przyjaciel na drogę do pracy i zakupy, a na trasie przy spokojnej jeździe też się sprawdzi.

Usterki Citroen AX

Citroen AX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michel
Hatchback 1.0 45KM 33kW
jestem z niego zadowolony, po tylu latach jazdy dalej spełnia moje wymagania, jest kompromisem między wygodą, ekonomią i wszelkimi oczekiwaniami od samochodu czy to do miasta czy na trasę.