Lista ocen Citroen AX (239) - Całokształt

Na liście zabraknie 148 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~a_pilat@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
Bardzo ekonomiczne auto jeśli chodzi o zużycie paliwa, cena serwisu też nie za wysoka. Silnik nie jest "mułowaty" - a przecież to diesel. Auto w sam raz dla osoby ceniącej niskie koszty utrzymania samochodu i komfort podróży (dość dobrze resoruje jak na ten segment aut).
~citrofan@o2.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
AX pomimo wieku 6ciu lat(ja Go mam prawie 3) w dalszej podróży nie zawiódł mnie ani razu.takie wpadki z elektryką zdarzają się i nowym autom.Generalnie polecam go z czystym sumieniem studentom i wszystkim tm którzy chcą mieć auto wygodne i w miarętanie weksploatacji.
~jaca87@gazeta.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Jak za swoją cenę auto bardzo przyzwoite największe wady to jakoś plastików wykończenie wnętrza i jest zbyt głośno w kabinie. Cenie je za ekonomiczną jazdę oraz niezawodność z częściami nie ma problemu wiele rzeczy można zrobić samemu.
~Mati440
Hatchback 1.0 45KM 33kW
13 latek ale ma "jaja"... Malo pali, dobrze trzyma sie drogi, czesci tanie. Wiekszosc mozna zrobic samemu. Bardzo dobrze zachowuje sie w warunkach zimowych, raz jazda po sniegu, dwa szybko sie nagrzewa. Bardzo dobre reflektory, dobry do jazdy noca.
~Tomek
Hatchback 1.1 60KM 44kW
ogolnie samochodzik spoko.z uwagi na mala wage dobra dynamika pojazdu.minusy to przede wszystkim wykonczenie w srodku ala duzy fiat polaczony z jakims japoncem czyli duzo trzeszczacych plastikow slabej jakosci i tapicerka na drzwiach typu skaja z duzego fiata
~tprell@interia.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Fajne, małe, miejskie autko, które równie dobrze radzi sobie w trasie (średnio raz w miesiącu robi trasę po 700-1300 km). Samochodzik wyróżniający się na ulicy - u jednych bydzi dużą sympatię, u innych niechęć. Jako posiadacz jestem z niego bardzo zadowolony.
~mdziki
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Autko bardzo pozytywne. Znakomite przyspieszenie przy takim małym silniku. Rdza się go nie chwyta. Pozatym głośno w środku, plastiki się trzaskają i ciągle pojawiają się jakieś drobiazgowe usterki - wprawdzie nie ma co się dziwić przy takim przebiegu.
~HUCU
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
autko nieźle się prowadzi duży bagażnik no i jak tankuje to się śmieję że mam paliwo conajmiej na miesiąc a to jest baaarrrdzo dobry wynik. Nie zamnienił bym go na matiza za żadne skarby. no i nie wysoka cena nie zly komfort jazdy nie wyrzuca na zakrętach
~kogutki@wp.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Najpoważniejszy problem to mała odporność na zamarzanie zamków i cięgien klamek . Po 5 latach eksploatacji nauczyłem się że przez zimę choćby jaki był brudny NIE myć bo się nie wsiądzie. A tak na prawdę to autko jak na tą klase to na Piątkę .
Dziennik kosztów dla Citroen AX
~Marek, mstokowski@nowiny.rybnik.net.pl
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
wszystko zależy od Ciebie, jakie auto potrzebujesz, jeśli ekonomiczne-AX 1,4 jest najlepszy za tę cenę, koniecznie sprawdź jak był traktowany wcześniej, bo "przejedziesz" się tak jak ja (gdyby nie złota rączka jakiegos idioty, to można jeździć do upadłego)