Lista ocen Citroen AX (387)

~Kuba-Rapid
Hatchback 1.0 45KM 33kW
fajne auto do miasta, na trasie brakuje momentu obrotowego pod góre, dobrze chociaż że silniczek w miare kulturalny i fajnie ciągnie na wysokich obrotach, mozna czasem zredukować i jakoś sie jedzie
~mack , gambith@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
dobre auto za przystepna cene , w sam raz dla studenta (ktorym zreszta jestem:) , potrafi porzadnie przyspieszyc , a przy tej masie drobny tuning moze zrobic z tego autka prawdziwego przecinaka :]
~rafal-zonek@o2.pl
Hatchback 1.0 E 41KM 30kW
Jestem bardzo zadowolony ze swojej Cytrynki.Tak naprawde trzyma sie lepiej niz wiele mlodszych aut moich znajomych.Ma 16 lat a korozji praktycznie nie ma(tylko pod dywanikami z przodu) a silnik tez trzyma sie bez zarzutu.Naprawde polecam ten samochod.Zawsze mi odpalil i dowuz do domu.Super
4,1
~Lukasz imaczek@wp.pl
Hatchback 1.4 4x4 75KM 55kW
Mam wersje 4*4. Zima pokaze on swoje pazurki na zasniezonych drogach Kotliny Jeleniogorskiej. Podwyzszone zawieszenie gwarantuje niewrazliwosc na krawzniki i inne przeszkody. Czuje sie w moim AX jak w malym miniwanie - z gory spogladam na pasazerow innych aut tej klasy. Kupilem AX 1.4 4*4 i jezdzi mi sie nim wygodniej niz mojej mamy corsa C za 30000.
~Bodzio, alcar@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Wygodny, elastyczny, oszczędny, ale za delikatny na nasze drogi, cholernie drogie części, a większość warsztatów albo nie chce go naprawiać (bo nie umieją do tego podejść) albo życzą sobie za usługę kupę kasy. Przykład - ostatnio mechanik żeby wykręcić wtryskiwacze objechał całe miasto (sklepy, warsztaty, kolesiów) żeby zdobyć odpowiedni klucz, w końcu ślusarz mu zrobił. Citroen to standard sam w sobie.;-((
4,1
~Polan
Hatchback 1.0 50KM 37kW
uwielbiam pojemniki na butelke z napojem w drzwiach :D brakuje mi wiecej miejsca na drobiazgi w okolicach skrzyni biegów (Ergonomia)
~MHS
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Marzy mi się większe autko i trochę cichsze, ale jak na swoje lata, cenę i koszty utrzymania jest ok.
~astachurski@interia.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
jestem zadowolony. Autko jest bardzo przyjemne w prowadzeniu, ma mile wnetrze i naprawde jest dobrze wykonczone (kwestia rocznika). Troszke blach w srodku widac, ale i tak jest super.
~RudY0LKR
Hatchback 1.1 60KM 44kW
silnik pracuje cicho i bez zastrzezen.. dobre przyspieszenie.. Dosyc ekonomiczny:)) (Silnik)
Dziennik kosztów dla Citroen AX
~Renia
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Uwielbiam go - w miarę szybki, jest czym wyprzedzić, czy w razie potrzeby uciec. Pali mało. Nieduży, wszędzie się zmieści. Jak na swoje lata - całkiem zgrabhny. Wygodny, cieplutki. Kupiłam go przypadkiem i nie zamieniłabym go na inny.