Lista ocen Citroen AX (387)

~SebastianXP
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Super auto oszczedne, male i da sie wszedzie nim wjechac wszystko widac jak na taborecie ;P a w zimie spisuje sie lepiej niz terenowki kazda zaspe bieze
~El Pablos
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Silnik jest świetny,mały oszczędny,zrywny..skody felicje 1.3 i astry 1.4 sie często dziwią na światłach.A poza tym jak sie posiada chociaż skromna wiedze na temat mechaniki to można go samemu naprawic;-) jak coś sie stanie choć żadko sie coś złego dzieje z tym silniczkiem. (Silnik)
2,6
~Krzysiek
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Nikomu nie polecam. Teraz to nawet za darmo chyba bym tego dziadostwa nie wzioł. Wole dołozyc i kupic pozadne niemieckie auto (BMW, VW, Audi)
~TVsky
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Całokształtnie za taką kasę dobry i ekonomiczny samochodzik.
~czubax
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jak za te pieniadze (1500zl) - REWELACJA. Niskie spalanie, bezawaryjnosc, zaskakujaco duzo miejsca z przodu. Kupilem AX\'a jako pierwsze autko po otrzymaniu prawa jazdy i nie zaluje. Bardzo fajne wozidelko - jedyny mankament to slabiutki silnik w mojej wersji - ale do miasta jak najbardziej wystarczy. Autko z dusza :)
3,2
~dorotka
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
lubiłam go jeszcze dwa miesiące temu, sypie się wszystko, a części są strasznie drogie, w dodatku nikt nie potrafi go naprawić, do najbliższego serwisu citroena mam ponad 60km. No i te klucze!!!!, kupiłam już komplet. Mam wrazenie, że przebieg na liczniku jest ze trzy razy mniejszy od rzeczywistego. Nie ma jak uczciwość. Kupiłam go trzy lata temu.
~a_pilat@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
Bardzo ekonomiczne auto jeśli chodzi o zużycie paliwa, cena serwisu też nie za wysoka. Silnik nie jest "mułowaty" - a przecież to diesel. Auto w sam raz dla osoby ceniącej niskie koszty utrzymania samochodu i komfort podróży (dość dobrze resoruje jak na ten segment aut).
4,1
~Leonsio
Hatchback 1.0 45KM 33kW
W porównaniu do konkurentów w klasie (CC, tico, cichszy, szybszy, wygodniejszy bardzo sympatyczne autko
~cytryniak
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
poza badziewnym wykończeniem deski rozdzielczej - super
3,3
~fotomaks@gmail.com
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Do pracy wozi, na uczelnię dojadę, nawet po za miasto na weekend wyskoczę. Byle nie daleko, bo nigdy nic nie wiadomo.