Lista ocen Citroen AX (387)

~kostek
JAZDA BEZ ZAZUTU IDEALNY NA POLSKIE DZIURY I POLNE DROGI
4,1
~citrofan@o2.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
AX pomimo wieku 6ciu lat(ja Go mam prawie 3) w dalszej podróży nie zawiódł mnie ani razu.takie wpadki z elektryką zdarzają się i nowym autom.Generalnie polecam go z czystym sumieniem studentom i wszystkim tm którzy chcą mieć auto wygodne i w miarętanie weksploatacji.
3,2
~kuba (shoob@go2.pl)
Hatchback 1.0 45KM 33kW
lubie moja cytrynke pomimo jej wad, nie zrazilem sie do tej marki, za nico wyzsza cene jest kapke lepszy od fiacikow (szczegolnie plastkowego uno) no i pali tyle co nic, kupilbym ponownie z tym ze z wiekszym silnikiem lub dieslem, w wakacje zrobilem 8000 km do turcji i z powrotem bez awarii i bez nerwow - super
~totalControl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
auto na początek, auto do szybkiego przemieszczania się na krótkich dystansach, dynamiczne i zwrotne - fajne do miasta... na dłuższe podróże są inne samochody ;]
4,1
~pilot
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jak na samochód tego typu i tak leciwy to naprawdę nieźle, cudów nie ma ale jestem zadowolony.
~Andrzej
Hatchback 1.4 85KM 63kW
Prawie wszystkie samochody jakie miałem to diesle (oprucz starego kaszla),miałem - Mercedesa W123 (200D,220D,240D,300D),Poloneza 1.9GLD,Vw Golfa 1.6D,Renault 19 1.9D :)...
3,5
~Sciesill@op.pl
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
Ogólnie jest dobrze , a nawet lepiej , jest to samochód miejski , jeżeli sie go nie ciśnie to pojezdzi długo i bezawaryjnie , nawet blachojady go jakoś omijają , lekki i świetnie skonstruowany , co prawda dość drogi w naprawie , ale przy sensownym użytkowaniu można pojezdzić długie lata!
~Piotrek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jak na taki silnik to może być - ma niby 140tys (al licznik byl zapewne cofnięty ze 2 razy), mimo to żadnych wycieków, przyspieszenie też jest w porządku (Silnik)
~Rozczarowany :(
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Jak chcesz ciągle siedzieć w warsztatach to kup ten samochód (w końcu to wolny kraj i masz prawo do takich kaprysów). Nie wypuszczaj się w dłuższe podróże bo nie będziesz miał czym wrócić.

Usterki Citroen AX

Citroen AX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Grzesiek
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Świetne autko oczywiście jak na produkcje z lat 90-tych. Ocynkowane nadwozie pozbawia nas problemów z rdzą, a co za tym idzie można przymknąć oko na słabsze zawieszenie. Doskonały silnik 1.1 - dynamiczny i oszczędny, a przede wszystkim trwały. To pierwowzór silnika który jest obecnie montowany w najnowszych produkcjach citroena i peugeota.