Lista ocen Citroen AX (387)

~Lehoo
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Auto godne polecenia, ekonomiczne, stosunkowo mało awaryjne. Do używania na codzień autko super, doskonały przyjaciel na drogę do pracy i zakupy, a na trasie przy spokojnej jeździe też się sprawdzi.
~tprell@interia.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Fajne, małe, miejskie autko, które równie dobrze radzi sobie w trasie (średnio raz w miesiącu robi trasę po 700-1300 km). Samochodzik wyróżniający się na ulicy - u jednych bydzi dużą sympatię, u innych niechęć. Jako posiadacz jestem z niego bardzo zadowolony.
4,1
~Marek, mstokowski@nowiny.rybnik.net.pl
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
wszystko zależy od Ciebie, jakie auto potrzebujesz, jeśli ekonomiczne-AX 1,4 jest najlepszy za tę cenę, koniecznie sprawdź jak był traktowany wcześniej, bo "przejedziesz" się tak jak ja (gdyby nie złota rączka jakiegos idioty, to można jeździć do upadłego)
~ktośś
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Ja mam 11 lat citroena ax i nigdy mnie nie zawiódł. Na autostradzie uzyskałem przy dużym hałasie 155 km/h. Jest szybki i elastyczny oraz mało awaryjny. Polecam:) (Silnik)
~franc 821
Hatchback 1.1 60KM 44kW
fajne autko , szczególni do miasta - moja ocena ogólna to równe 4
3,6
~dpachucy@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Podstawowa zaleta to oszczędność rzeczywiście 4l/100 na trasie przy max 100km/h Wada bardzo się grzeje od kupna przy przebiegu 100tys. jak się za dużo nagrzał to wylatywał płyn przez korek od chłodnicy jeszcze przed włączeniem wiatraka na chłodnicy po wymianie uszczelki pod głowicą i sprawdzeniu jej szczelności dalej to samo i do 168tys kiedy go sprzedałem nie rozwiązałem tego problemu. Ojciec miał identycznego ax-sa i było to samo !! może... (Silnik)
~harcott@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Mały, zwinny ale przede wszystkim bardzo ekonomiczny. Podróż tym samochodem dwóch osób jest tańsza(mimo studenckich zniżek) niż podróż wiecznie spóźniającymi się pociągami się pociągami.
3,7
~olineo2@wp.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
mam go już ponad 4lata, polecam mgo tym którzy chcą ekonomicznie jeżdzić, autko pije od 3,5-5,5 czego tylko sie złapie(słonecznikowy, lub orężadka) nie mam z nim problemów, poza tylnią belką(łożyska co 60tyś. do wymiany) nikt się za nim nie oglada wiec można spokonie iść do marketu, a on i tak będzie stał na parkingu, w przeciwiństwie do(audi, vw, merca itp.) polecam
~andrzej_ax1997
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Jeśli ktoś nie ma dużych pieniędzy i potrzebuje samochodu do przemieszczania sie z miejsa A do B bez fajerwerków Ax jest idealny. Jego największą zaletą są chyba blachy, mój stoi cały czas po chmurką a korozji zero.( w porównaniu np z oplem, fordem,fiatem uno, niektórymi nawet japończykami z tego okresu - cytryny mają zdecydowanie lepsze blachy). Ogólnie samochód oceniam pozytywnie choć mógłby mieć jak dla mnie trochę większy bagażnik (choć...
3,2
~galandt@poczta.fm
Hatchback 1.0 45KM 33kW
za takie pieniądze nic bardziej ekonomicznego się nie kupi. najlepsi są rabaciaże, co wyszukują każdego gó..a bo szukają auta w cenie skutera. tacy ludzie niech lepiej poruszają się komunikacją zbiorową.