Lista ocen Citroen AX (387)

~prociaszek@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
to moje pierwsze auto, więc nie mam za bardzo porównania, ale wydaje mi się, że jeszcze dosyć gługo się z nim nie rozstanę, 8-8,5l/100km, to może sporo, ale jak się weźmie pod uwagę, że to gaz, to nie jest takie obciążenie dla portfela, w końcu ok. 15zł, więc nic, tylko wsiadać i jeździć.
~Marcin K. - PIŁA
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Ogólnie oceniam na "6" bo 5 to dla mnie za mało - POLECAM !!!
3,7
~konradbielecki@op.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Archaiczna linia nadwozia Mam mieszane uczucia co do całokształtu
~Michel
Hatchback 1.0 45KM 33kW
jestem z niego zadowolony, po tylu latach jazdy dalej spełnia moje wymagania, jest kompromisem między wygodą, ekonomią i wszelkimi oczekiwaniami od samochodu czy to do miasta czy na trasę.
~Wojtas
Hatchback 1.0 50KM 37kW
najmocniejszy punkt auta, dynamiczny, zaskakuje, małe spalanie (Silnik)
3,6
~Bartosz Jaszewski
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Silnik nigdy nie otwierany, zawory nie dotykane ;). Już ponad 400000 nabite i żadnych usterek w stylu falowania obrotów, jedynie wypada dolać litr oleju co jakieś 1000km. (Silnik)
~parowa@x-com.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
fajne autko tylko ogromny problem ze znaleziem alusów. mi sie udalo.
2,6
~Krzysztof
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
KOmpletne nieporozumienie, notorycznie "spadają patyki"od skrzyni biegów i trzeba grzebać na srodku ulicy nieraz (Skrzynia biegów)
~sergiusz
Hatchback 1.1 60KM 44kW
nie byłem przekonany co do zakupu tego samochodu (nie wygląda jak AUDI TT), jednak przejechałem nim w pół roku 40000 km ( byłem w hiszpani i zwiedziłem pół polski). cytrynka pracuje także jako auto dostawcze w małej firmie. przez ten czas doszedłem do wnisku takiego, że mam niezawodne, wygodne i ekonomiczne auto za bardzo małe pieniądze.
Dziennik kosztów dla Citroen AX
~witiaszczyk@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
miałem inne małe auta ,ale ten jest najekonomiczniejszyi najbardziej pakowny,fajne autko;drażni natomiast hałas,który wczesniej opisałem plus trzeszczenie deski i tapicerki-spowodowane niska jakością materiałów i montażu ( uwaga- "fachowcy" z salonu montując w nowym aucie dodatkowe wyposażenie zmasakrowali tapicerke i plastiki)