Lista ocen Citroen Berlingo II Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW 2012-2015 (4) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lewsey89
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Osobiście robię przeglądy co 15 000km, pomimo zaleceń producenta aby robić je co 25 000km. Przegląd w serwisie to koszt ok 400zł brutto za samą usługę. Po pierwszym przeglądzie zacząłem przywozić swój olej oraz filtry. Oryginalne części Filtr Paliwa+ Filtr Kabinowy+ Filtr Oleju+ Olej 5L(potrzeba 3,5L) to koszt 300 zł, pod warunkiem, że kupimy w sklepie nie w ASO. Dla zainteresowanych: Od następnej wizyty wymieniam olej z filrem + filtr...
~Marek
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Wersja XTR została stworzona na miasto i drogi lokalne, tutaj spisuje się świetnie, spalanie około 4,2l/100km. Trasy szybkiego ruchu i autostrady przemierza sprawnie, niestety przy prędkościach 110-140km/h pochłania 8-10l/100km. Ewidentny brak szóstego biegu. Dobrze się spisuje na drogach gruntowych i leśnych duktach, tam spalanie jest podobna jak w mieście.
~Lewsey89
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Niskie spalanie to zaleta tego samochodu. Lecz ma Ona miejsce tylko gdy jeździmy do 110km/h wtedy spalimy max 6 litrów. Przegląd po 15000km kosztował mnie 820zl ale nie upomnialem się o rabat 10%. Wymieniono filtr oleju, olej i filtr kabiny. Moim zdaniem powinno to kosztować max 650. Następnym razem swoje filtry i olej.
~_greg_kwas
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Daję 5 za spalanie, nie wiem ile będą mnie kosztowały przeglądy, słyszałem że nie dużo, ale się nie wypowiem. Na trasie mi pali 5.7 przy prędkościach 70-130. W mieście, z przewagą obwodnicy trójmiasta 6,1-6,7 przy prędkościach 120 km/h.
Citroen Berlingo II Combi Facelifting