Oceny Citroen BX Hatchback 1.9 107KM 79kW 1986-1992

Citroen BX Hatchback 1.9 107KM 79kW 1986-1992 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen BX Hatchback 1.9 107KM 79kW 1986-1992

~Tobiasz Biss
Citroen BX
Swietne ,komfortowe auto w dodatku malo pali i tanie czesci eksploatacyjne!Nie ma z nim klopotow i nie sluchajcie GoLfIaRzY co mowia ze czesci sa drogie...czesci tanie i latwo dostepne.:)Polecam Kazdemu kto mysli o kupnie takiego autka:)
~Przekonany
Citroen BX
Razem z wymianą sprzegła kosztował mnie ok 4000zł, za te pieniadze takiego auta z LPG nie znajdziecie. BX prezentuje klasę wyższą niz golfy, ople kadetty, fordy escorty i inne z tej półki. Te auta to zwykłe przyrzady do przemieszczania, a Bx to Limuzyna dzieki ktorej możemy czerpać przyjemnosc z jazdy i wygody, nie koniecznie wydając kilkadziesiat tyś złotych na salonówki
~gsierzpu@interia.pl
Citroen BX
Za tę cenę nie kupisz bardziej komfortowego auta. Jest przestronne, fotele to bym chciał mieć takie w domu (trzeba tylko poprawić sobie konstrukcję zagłówków, które są dosyć małe), no i hydro.... Jak wsiadam do innego samochodu to dostaję palpitacji żołądka.
~RADEK MOJE GG 7358024
Citroen BX
ogulnie z autka jestem zadowolony jak na swuj wiek sprawuje sie znakomicie a w szczegulnośc jestem zadowolony z chamulcow nanie zawsze można liczyc autko staje deba :D polecam zakup takiej fury bedziecie zadowoleni !!!!
~qpidzawa@wp.pl
Citroen BX
z autka jestem strasznie zadowolony, bardzo duży plus to komfort jazdy, ekonomicznosc, zas z drugiej strony, nalezy dbac o system hydrauliki - kosztowne napraw, w razie awari ( choc zadkich) autko jest uziemione.
~Mariusz BX19TRS
Citroen BX
mimo wieku nie sprawia kłopotów,z tym że w tego typu autach wszystkie obsługi trzeba robić na czas,a do tego u kogoś kto zna się na tych autach
~DON
Citroen BX
Wogłule niesamoeity i kultowy samochod. Nie wspominając o niesamowitym zawieszeniu i fotelach ktore bardzo chwala sobie kobiety
~zbigniewp5@op.pl
jestem zadowolony z tego auta, choć moim ideałem jest XM 2,1 turbodiesel
~BX_man
Citroen BX
Super maszyna, nie wymaga żadnych napraw poza serwisowaniem
~kriss@czorty.pl
Citroen BX
Bogate wyposażenie seryjne. Denerwuje tylko skrzypienie plastików na dziurawych drogach. W codziennej eksploatacji ekonomiczny. Bardzo wygodne zawieszenie i fotele.
Citroen BX Hatchback