Lista ocen Citroen BX (232)

~merlin@lupa.pl
Hatchback 1.6 80KM 59kW
za cene 2600 wspaniale auto z el. szybami, centr. zamkiem , nie zrzarty przez rudego i niesamowicie wygodny
~19GTI16V,mistewip@ee.pw.edu.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
16V,co mozna o nim powiedziec?160KM musi byc elastyczne!!! (Silnik)
~KaMyK
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
auto kanciate(to jego plus) niektórym się może nie podobać lecz mi się podoba!!!l ecz i tak bede polował na Xm-a
~krzysztof
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Bardz dobry samochód jak na nasze drogi,komfort podróżowania SUPER,spalanie SUPER,ogólnie mówiąc SUPER KOMBI 18TDI
2,8
~JA
Kombi 1.6 94KM 69kW
Aby ten samochód był w bardzo dobrym stanie nalezy w niego wpakowac mase pieniedzy.Miałem BX-a chciałem doprowadzic go do superstanu lecz dałem sobie spokój naprawiałem wszystko na biezaco, kazda pierdołe.I końca niebyło widac sypała sie kazda czesc ktora nie była naprawiona itd itd. Wkońcu pozbyłem sie tego czegoś. Jak widze na ulicy BX-a az mi sie niedobrze robi.Najdrozszy w utrzymaniu samochod jaki do tej pory posiadałem - koszmar....
~Janek
Hatchback 1.6 94KM 69kW
Super, wersja GTI - ciagnie jak szalony, zwlaszcza ze BX jest bardzo lekki. (Silnik)
~potentas@post.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Idealnie zachowuje sie na koleinach, zakretach, wybojach itp. (Układ jezdny)
~modelino
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
z tyłu w trzy osoby trochę ciasnawo, ale w końcu to nie autobus (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
2,9
~rafal197210@interia.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
ogolnie ok ale kiedys zgasł w trasie i nie odpalił juz (Silnik)
Dziennik kosztów dla Citroen BX
3,7
~citekfan
Hatchback 1.6 80KM 59kW
Czasami zawodzi ,ale jak już jest,to jest piękne ciepełko(ja mam klime:) ) (Wentylacja i ogrzewanie)