Lista ocen Citroen BX (232)

3,6
~jarek
Hatchback 1.6 94KM 69kW
jezdzilem nim 2 lata i wcale nie mialem z nim wiecej problemow niz teraz z polowka a komfort byl znacznie wiekszy.
4,1
~mprzyb@onet.pl
Kombi 1.4 72KM 53kW
najmocniesza strona tego samochodu jest silnik 1.4 benzyna i mozliwosc podnoszenia nadwozia oraz w bagazniku brak nadkoli co czyni przestrzen prostokatna.Jestem bardzo smutny ze czas mija i bede musial rozstac sie z moim autkiem,szkoda ze nie ma takiego samego tylko mlodszego i moze w nowym nadwoziu.
~Daniel Kacprzyk joga@inetia.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ogólnie auto dobre, dla osób lubiących wygodną jazdę oraz lubiących trochę pracy przy aucie.
~Dzery
Hatchback 1.6 94KM 69kW
Bardzo elastyczny silnik. Wszyscy "olfiarze" wąchaja spaliny. Nawet po tyluletnim uzytkowaniu na gazie nie sprawia problemu. (Silnik)
~grzegorz
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Mam go od niedawna trzeba było zainwestować trochę ale przecież nie można kupić dobrego, wygodnego, osczędnego i pakownego diesla za psie pieniądze. Reasumując wszelkie koszty - warto jeździć BX.
~Piotr Różycki,e-mail:grisza@2com.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Jak na wolnossącego diesla osiągi są super (14s do setki).Do tego pracuje cicho i równo.Mój syn ma 1,9B,Szybszy,ale mój jest przyjemniejszy. (Silnik)
~Toudi
Kombi 1.4 72KM 53kW
miałem kłopoty ale to była wina źle ustawionego zapłonu teraz jest ok. i pali około 6,5-7l/100km (Silnik)
~romeg
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
super komfort! najlepsze jest to, ze w Polsce panuje opinia o awaryjnosci cytryn i dla tego sa tanie ;-) i tak trzymać Panowie volkswageniarze ;-)
~Piotr D. Kudłaty set@inter4.pl
Hatchback 1.9 RD 64KM 47kW
Nie miałem przekonania do Citroenów, a tych z hydraulicznym zawieszeniem szczególnie, ale kiedy dosiadłem BX to zmieniłem zdanie jeszcze w tym samym dniu. Nie rozstanę się z tą marką jeszcze bardzo długo, a Xantia będzie moim następnym wozidełkiem...
~Tomek
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Bardzo przyjemny samochód. Poszukaj zadbanego egzemplarza