Lista ocen Citroen BX (232)

~marcin@eprinton.pl
Hatchback 1.6 80KM 59kW
właściwie to się zastanawiam dlaczego przestali produkować ten model. Mogli zrobić jakiś lifting i byłoby najtańsze auto z hydro i do tego bardzo pewne.
~Przemyslaw.Pondel@poczta.fm
Hatchback 1.9 107KM 79kW
jak dla mnie bomba , miałem parę innych aut ale mojego BX nie zamienię na nic innego jak na Xantię (też Citroen)
~przemek@cuprum.com.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Bardzo szybki - dynamiczny samochód, świetne komfortowe zawieszenie, bardzo bogato wyposażony nie ma tylko klimy
~bkamrat@wp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
nie spodziewajmy się za dużo ale komfort dynamika i przestrzeń to jest to co w tym aucie lubiłem
~gg2002@wp.pl
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
pozdrawiam wszystkich użytkowników cytrynek z hydropneumatyką
~romeg
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
nie mam klimy - w ziemie bardzo ciepło w lecie trasa w upał - można wytrzymać (Wentylacja i ogrzewanie)
~ wojt wojt@hot.pl
Hatchback 1.9 RD 64KM 47kW
wzorowa elastyczność nawet po takim przebiegu reszta jak w typowym dieslu (Silnik)
~pd47626@slive.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Mimo wieku i archaicznej sylwetki rewelacyjne auto - komfortowe, dynamiczne, niezawodne. Ale trzeba pamiętać o prawidłowych przeglądach, większość złych opini o BX\'ach wzięła się z egzemplarzy zniszczonych przez niedouczonych \"mechaników\" lub niewłaściwą eksploatację.
~kriss@czorty.pl
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Wygodne auto, zadbane odwdzięczy się niezawodnością. Większość awarii wynika z zanidbania użytkownika.
Dziennik kosztów dla Citroen BX
~bubabu@hoga.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
jest dobrze ale za jrótko go mam żeby coś na ten temat powiedzieć