Lista ocen Citroen BX (232)

~ Grzegorz Wcisło, Kraków wcislo@znak.com.pl
Hatchback 1.6 94KM 69kW
zdarzaja sie irytujace sytuacje, jednak nie sposob traktowac go jak inny samochod, zreszta jest to udany technologicznie pojazd
~hydro-X-generation
Hatchback 1.6 94KM 69kW
Tani w zakupie, komfortem przewyższający wszelkiej maści astry,vectry nie wspomnę o golfach. Regulowany prześwit pozwala na jazdę po wysokich krawężnikach i trawnikach :) otworem stoją leśne drogi.
4,1
~Simisim@wp.pl
Hatchback 1.6 94KM 69kW
Polecam bx , to auto w cenie poloneza jakości... no nie wiem -citroena(: tak poważnie jak porównasz opla astrę z bx to się przerazisz że Niemcy takie buble puszczają
2,2
~Naftas
Kombi 1.4 72KM 53kW
Szczerze odradzam ten samochód, chyba że jesteś zakochany w cytrynach, ale trzeba mieć kupe kasy, jedna nieprzewidziana usterka to duża dziura w budrzecie, ja władowałem drugie tyle co był wart i zero wdzięczność sypał się do końca
~maks35
Hatchback 1.6 80KM 59kW
ogólnie ok. mam wielki problem ze znalezieniem dobrego mechanika mało kto sie zna na tym samochodzie
3,7
~lkk@konto.pl
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Bardzo komfortowe, tanie w zakupie niestety nie w eksploatacji. Jeśli chcemy się cieszyć z samochodu to niestety naprawiamy go w warsztatach które to potrafią i używamy tylko nowych części .
4,1
~jw
Hatchback 1.6 94KM 69kW
Super autko, głównie na dłuższe trasy. Wprost płynie po drodze.
~miszczu77@poczta.fm
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Ogolnie jestem bardzo zadowolony. Psuje sie rzadko, a tego komfortu nie ma nawet w samochodach wspolczesnych, no i ta wielkosc wewnatrz i bagaznik
~marazmik@jtt.wroc.pl
Kombi 1.4 72KM 53kW
szkoda ze jest to podstawowa wersja, moze by sie jeszcze cos znalazlo
~kontakt@cytrynki.prv.pl Marcin Stolarski
Hatchback 1.9 102KM 75kW
żaden inny samochód tylko Cytryna! One mają swój niepowtarzalny klimat i urok!