Lista ocen Citroen BX (125) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomcat
Hatchback 1.6 94KM 69kW
11,5l/7l a ceny auto ma juz 12 lat i troche trzeba robic tak wiec ni moge powiedziec ze jest super ale czesci ogolnie dostepne i wcale nie sa drogie (jak powiadaja wrogowie cytrynek tylko cieknie i czesci drogie) ja osobisnie nie narzekam
~damian_gniezno@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Zużycie paliwa SUPER szczególnie diesele! ceny części orginalny są kosmicznie drogie!!! np. wężyk który łaczy kapę zaworową z czymś tam od paliwa kosztuje 60 zł a ma 1 średnice a oryginalny ma 2 średnice z 1 cm różnicy!
~g
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Jestem zaskoczony. Silnik 1.9 GTi pali w mieszanej jezdzie ok 8 litrow. W trasie wcale nie jadac jak emeryt da sie zejsc do ok. 6,5 litra. Nigdy nie przekroczylem 10l/100. Ceny czesci niskie, ale trzeba je czesto kupowac...
~grzegorz
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Zużycie paliwa super - jestem bardzo zadowolony(zarówno w mieście jak i na trasie). Ceny napraw: wszystko zależy od tego ile mamy pojęcia(wiedzy technicznej) o tym aucie i od mechanika do którego jeździmy. Polecam BX!
~pd47626@slive.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Podane spalanie dotyczy LPG, przy dynamicznej jeździe. Ceny części bardzo niskie, przeglądy poza ASO też niedrogie. Ale trzeba wybierać warsztaty które się w hydropneumatykach specjalizują
~thePink
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Nie jest źle, co prawda ceny części w ASO przyprawiają o zawał serca i udar mózgu, ale na szczęście jest sporo zamienników i używek. Pali sensownie - w Krakowie, w korkach około 6 L/100 km
~Maciej K.
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
W mieście zimą pali 9-11l na 100km. Latem koło 9l/100km. W trasie - zależy jak się jedzie :) Ale jak na motor 1.9 benzyna, to nie ma tragedii, zwłaszcza przy takiej frajdzie z jazdy, jaką daje ten samochód.
~Rafal
Hatchback 1.6 94KM 69kW
Nie jest to ekonomiczne auto. Pali ok. 12 litrow gazu w miescie na trasie - ok 9. Jednak tak jest po mojej dokladnej regulacji tego autka. Przed regulacja palil mi nawet i 16 w miescie.
~gsierzpu@interia.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
gaz: 10.5 miasto/9.5 trasa (do 110km/h). Mam lekką nogę. Co do przeglądów i napraw to tak jak każde zachodnie auto. Myślę że skończyły się czasy podziału na niemieckie i francuzy i ceny teraz są podobne.
~sd-e
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Hm...zuzycie paliwa jest bardzo male...na jednym tankowaniu dojechalismy ze Stargardu (k. Szczecina) do Chełmu.Cenyprzegladów tez nie są koszmarne, ale i nie najtansze..., ale z naprawami troche gorzej...