Lista ocen Citroen BX (125) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mymail5@wp.pl
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Niestety dużo spala (miasto 14l, trasa 10l). Przeglądy jeśli nie w ASO w umiarkowanych cenach przy poważniejszych sprawach. Po pierdoły polecam wycieczki na szroty - multum rzeczy w cenie dużego piwa.
~bajus@o2.pl
Hatchback 1.9 GTi 122KM 90kW
Poprzednio miałem Astrę GSi 2.0 8V i było podobnie - muszę przyznać, że mam bardzo ciężką nogę więc wyniki mogą być lekko zawyżone. Wszystkie wyniki są dla gazu.
~Mat
Kombi 1.4 72KM 53kW
Jestem zadowolony. W cyklu mieszanym spala mi 7 litrow.Co uwazam za dobry wynik. A koszta napraw nie sa za wygorowane. Jedyne co robilem to pompa paliwowa i sprzegło.
~citro90@go2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
bardzo dobre tu bije wszystkich na lep a oto chodzi na 25l zrobilem 600km zaladowany pod sofit i 3 osoby (ze mna) jezdze nim teraz w angli i jest ok tu naprawde doceniaja citryny
~fan bx-ów
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
hydraulika droga ale bardzo żadko coś się psuje,mnóstwo używanych części za niewielkie pieniądze(nie oddawać samochodu do serwisu nic nie zrobią a kasę biorą i to nie małą)
~Jarek - 18 lat za kółkiem.
Kombi 1.4 72KM 53kW
Super na benzynie i jeszcze przyjemniej w portfelu jeżdżąc na LPG. Tym bardziej, że to przecież tylko 1,4 litra pojemności. Nawet jazda po mieście nie "boli" finansowo.
Hatchback 1.6 92KM 68kW
Na dzisiejsze czasy spalanie duże, ale ... Czy BXa kupuje się dla małego spalania? Z drugiej strony warto szukać BXa z dieslem - te są ekonomiczne.
~wojtek
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Jak na te osiągi i pakowność to jest świetnie, bo samochód mało waży. Można spalić dużo, ale starając się można zejść do wartości, które podaje producent.
~Piotr Różycki,e-mail:grisza@2com.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Rewelacja.Średnio pali mi 5,3l/100km,udało mi się zejść do 4,5,ale to wcale nie znaczy,ze to była żołwia jazda.Chyba można zejść jeszcze niżej.
Dziennik kosztów dla Citroen BX
~Borpost
Kombi 1.9 RD 64KM 47kW
Bardzo ekonomiczny samochód, nawet przy ciężkiej nodze a różnice między max i min spalaniem były stosunkowo nieduże