Lista ocen Citroen C2 1.4 i 75KM 55kW 2003-2009 (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~misq
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Za cenę 37 tys. NIE DA się kupić wg. mnie nic lepszego. Kupując, porównywałem ten samochód do renault twingo, toyoty yaris, fiata grande punto i suzuki swift. Szukałem auta do miasta, mającego klimatyzację, wspomaganie kierownicy, elektryczne szyby i radio fabryczne. Nie było wtedy lepszej oferty cenowej. Możliwą alternatywą był jedynie fiat grande punto ale jakość plastików w środku była tragiczna. Citroen C2 wykonany jest starannie z...
~gumis9922@o2.pl
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Za te pieniądze (46100) otrzymujemy auto z automatem (bardzo sprawnie działającym) 4 poduszkami powietrznymi, pełną elektryką, automatycznaq klimatyzacją, halogenami , alufelgami , sportowym pakietem stylistycznym(VTR), niebanalnym wyglądem. Nikt tyle nie oferuje za takie pieniądze!
~nefal
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Samochód był bardzo tani, ma spory przebieg, miał kilku właścicieli i stłuczkę (w uk historię każdego auta dość łatwo sprawdzić). Ale zachował przynajmniej cześć swojej jakości, stąd ocena dość wysoka...
~marcin katowice
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
jestem pierwszym wlascicielm z katowic dojezdzam do bielska do pracy, jezdzi sie super!!! dla 2 osob ekstra autko nie ma mocnych. Trzyma sie drogi jak przyklejony
~tomcio
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
autko kupiłem w promocji rocznik 2005 VTR 1.4 w styczniu 2006 za 41500 w tym opony zimowe( wprawdzie platin-podobno w koncernie continentala, ale nigdy wcześniej o nich nie słyszałem)
~uzi81
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Tutaj nie będe sie rozpisywał , to jest każdego indywidualna sprawa ile chce przeznaczyć na auto i z jakim wyposażeniem , wyglądem , stanem technicznym itp.
~Cedwojkowiec
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Autko kupilem za ok35000 (promocja wakacyjna, wersja Furio), klima,metalik,elektryczne szyby + jakies pierdolki jak dywaniki,chlapacze i takie tam.
~prozack
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Nie dało się wtedy kupić małego autka, które byłoby tak wyposażone i tak wyglądało za tą cenę. Zdecydowanie 10/10.
~Tristyan
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
ja dałem za swojego 26tys. i jestem bardzo zadowolony a ma wszystko od klimatroniku poprzez czujniki cofania i pełną elektryke
Dziennik kosztów dla Citroen C2 1.4 i 75KM 55kW
7,4
9,4
~bucek
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
nowy samochód w tej chwili zdecydowanaie za drogi - była w zeszłym roku ciekawa promocja vtr za 40000 i przy takiej cenie było warto