Lista ocen Citroen C3 I Hatchback (154) - Ergonomia

Na liście zabraknie 283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GONZO
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
źle umieszczone przyciski szyb , ja siedzę daleko od kierownicy (187 wzrostu)i muszę sie dobrze nachylić, pedaŁ hamulca wg mnie umieszczony za bardzo z lewej strony, lusterko wsteczne po przełączeniu na noc zmniejsza pole widzenia, tylna szyba deformuje obraz -przez pierwsze dni nie wiedziałem jakiej marki auto jedzie za mną
~maciek
Hatchback 1.4 HDi 16V 92KM 68kW
Obrotomierz kosmiczny. Wyświetlacz cyfrowy jest taki sobie, wolałbym wskaźniki analogowe. Podnośniki szyb umieszczone centralnie, a nie jak większość w drzwiach (do duży plus), nie trzeba odrywać lewej ręki od kierownicy, żeby otworzyć szybę. Parę przełączników mogłoby być lepiej umieszczonych.
~Lembi
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Rozmieszczenie przycisków wygodne i przejrzyste. Obsługa wszystkich funkcji intuicyjna. Kierownica zapewnia dobre trzymanie, regulacja w 2 płaszczyznach, poręczne sterowanie systemem audio przy kierownicy. Schowki i uchwyty w ilościach i rozmiarach adekwatnych do klasy pojazdu.
~mojo gdz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
wszystko pod ręką tylko przyciski podnoszenia szyb mogłyby być zamontowane w drzwiach a nie przy drążku skrzyni biegów. troszkę pogarszają wtedy bezpieczeństwo. reszta bez zastrzeżeń. dobre wykonanie wnętrza. są małe niedociągnięcia ale w niczym nie przeszkadzają
~eusebiusz
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Wszystko pod ręką .Czytałem w różnych miejscach że elektryczne szyby z właczaniem w środku pomiędzy fotelami jest nieergonomiczne. Według mnie jest odwrotnie , bo przecież włącza sie je prawą ręką to co sie zmienia biegi i reguluje radio a lewa naturalnie jest wtedy na kierownicy
~Jarek (Pomorze)
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Moim zdaniem zasługuje na piątkę. Niczego nie trzeba szukać, a regulacja radia przy kierownicy to duża wygoda. Jak miałbym się do czegoś przyczepić to może do foteli. Czaem coś łupie w krzyżu po dłuższej jeżdzie.
~Sfist
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Wszystko pod reka, ciekawy licznik kilometrow, prawda ze niecodzienny, ale dzieki temu przykuwa uwage, a czytelnosc obrotomierza jest zalezna od ustawienia kierownicy, ja wszystko widze jak nalezy.
~Johnny
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dałbym ocenę "doskonale" gdyby nie dziwne umiejscowienie przycisków elektrycznego sterowania szyb (przy dźwigni zmiany biegów). Oprócz tego mankamentu wszystko jest jak najbardziej w porządku.
~citromen
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
wersja furio - brak wysokości regulacji fotela , samochód stworzono do krótkich i srednich tras i takie ma fotele . ok na długich nie wiem . maxymalnie przejechałem nim 400 km jednorazowo .
Dziennik kosztów dla Citroen C3 I Hatchback
8,1
8,3
~KORKAS
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
świetna, a moduboard można zamówić bez problemu, odpowiednio kosztuje, ale jest bardzo praktyczny ji zdecydowanie zwiękasz powieszchnie bagażnika, mam i bardzo dobrze, choć zdecydowanie za drogi
Citroen C3 I Hatchback