Lista ocen Citroen C3 I Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW 2002-2010 (49)

~Kacper
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Super. Autko w wersji exclusive, szmery, bajery, czujnik deszczu, zmierzchu, czujniki parkowania... Prowadzenie świetne, spalanie minimalne, na spokojnej trasie (80-90KM/h) wynosi 3,6l/100km. Na prawdę polecam. Super widoczność, idealna pozycja za kierownicą, poleciłbym to auto każdemu. Jako, że przyjęło się, że cytryna jest bardziej kobiecym autem to nieco się obawiałem przed zakupem ale całkowicie niepotrzebnie. :)
~Wojciech W
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Witam zawsze czytam opinie samochodów i sam postanowiłem coś napisać na temat Mojej Cytrynki. Został kupiony jako 7 letni z przebiegiem 87tyś ale okazało się po resecie komputera 110tyś nie wiem po co ktos kręcił ale luz. Zrobiłem nim ponad 100tyś w 3lata co robiłem wymieniłem tłumik 2x rozrząd i co najważniejsze co 10tyś serwis czyli płyny filtry standard. Części tanie zamienniki jeszcze tańsze i jest ich pełno. Byłem nim wielokrotnie nad...
3,8
~biedroneczka
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Na wstępie zaznaczę, że jest to autko typowo miejskie... Ale to chyba oczywiste. Pojazd służy mi do codziennych dojazdów do pracy, ok. 30km. Raz w tygodniu pokonuję odcinki ok. 200km. Kilka razy w roku podróżuję między holandią a polską. Jest to model przedliftowy więc komfort foteli jest mniej niż zadowalający. Autko strasznie plastikowe i zabawne w wyglądzie niemniej jednak ode mnie dostanie bardzo wysokie noty za ekonomikę i bezawaryjność....
~lewandos
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
fajnie gra ten dieselek, chociaż chyba jednak yaris 1.4 diesel sprawiał wrażenie bardziej elastycznego i żwawego... (Silnik)
1,5
~hasan1981@02.pl
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
NIE POLECAM NIKOMU TEN SAMOCHÓD TO PORAŻKA NIE NADAJE SIĘ DO NICZEGO NAWET DO WOŻENIA ZIEMNIAKÓW!!!!
2,2
~jarny@op.pl
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
cena samochodu mówi sama za siebie,nigdy w życiu więcej citroena,jak kupujesz nowego to sam się obuwasz i to na własne życzenie, zapowiadał się niezle ale nie warto kupować tego gówna
~wartof
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Jestem zadowolony. Idealne auto do jazdy "punkt A --> punkt B". Tak jak i umnie. Dojeżdżam tym autem do pracy, 30km w jedną stronę. 90% droga gminna/krajowa i 10% autostrady. Spalanie wspaniałe, podróż nie męczy, choć minus należy się za wygłuszenie. Karoseria za wysoka do tak małej masy. Wymijanie tira = niezłe kołatanie serca. Wymiana żarówki nie zajmuje 15 sekund, wymaga duuużej cierpliwości i wprawy.
2,9
~Bobik
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Przeciętne auto, dobre na zakupy do marketu podjechac, całkiem ładna deska ale na dłuższe trasy sie nie nadaje. Wyprzedzanie tym 1.4 HDI do przyjemnych nie należy, hamulce też słabe i zawias niepewny.
~mattulko@gmail.com
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Ekonomiczność rewelacyjna. Miejsca mi wystarcza choć wolałbym więcej. Nic się nie psuje więc nie mam się czym irytować.
2,5
~Agnieszka
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Autko zdecydowanie piękne, ale bardzo awaryjne. Jak już to może je kupić kobieta, która jeździ tylko na zakupy bądź po dzieci. Nie nadaje się na ciągłe długie trasy.
Citroen C3 I Hatchback