Lista ocen Citroen C3 II Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW od 2013 (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Części do Citroenów dość tanie (oryginalne). Dywaników oryginalnych do tego modelu nie polecam - drogie jak cholera (200zł?) i kiepskie - nie wiem, chyba ktoś w dziale części upadł na głowę. Sensowny zamiennik REZAW PLAST - ok. 100zł Silnik ma stopień kompresji 1:11 znaczy lej tylko Pb98 i nie słuchajcie marketingowców! Benzyna Pb95 z naszych stacji (nawet markowych) ma w istocie mniej oktanów (często jest to paliwo z rezerw, długo...
~Konrad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Bardzo tanie autko w utrzymaniu. Koszt serwisu olejowego ok 440 zł w ASO. Dodatkowo autko niewiele pali. Przejechanie 4000 tyś kilometrów w wakacje z prędkościami 110-130 km/h przy prawie maksymalnym obciążeniu i bagażniku dachowym - średnie spalanie 6.2 l/100km
~Tomek
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Spalanie jest niskie, a ceny przeglądów na akceptowalnym poziomie. Szkoda tylko, że Citroen zmienił politykę dotyczącą częstotliwości przeglądów i teraz trzeba raz do roku robić przegląd - obojętne ile kilometrów się przejechało.
~ludojad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Jedynie regularny serwis. Wszystkie rozwiązania mechaniczne są bardzo standardowe, a więc popularne, a więc tanie.
~ArekS
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Auto posiadane pół roku - za krótko aby ocenć całościowo koszty eksploatacji Póki co lejemy paliwo i jeździmy ;-)
~krzychra
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Oceniam koszty benzyny + spalanie, trwałość rozrządu (według instrukcji itp).
~Z.B.
Ceny przeglądów Ok.