Oceny Citroen C3 II Hatchback facelifting

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Citroen C3 II Hatchback facelifting

~ludojad
Citroen C3 II
Bardzo przyjemne w użytkowaniu auto. Zwrotne, lekkie, nie za duże, ale też nie za małe na nieco dalszy wypad. Moja żona, której prowadzenie jakiegokolwiek auta sprawiał wielki stres go polubiła. Polecam szukać wysokich wersji wyposażenia bo w tych najniższych (chyba attractive) jest smutno i słabiej jakościowo.
~2 lata miałem ten samochód
Hatchback facelifting 1.0 VTi 68KM 50kW
Citroen C3 II
Bardzo przyjemny samochód miejski. Przez 2 lata zero usterek. Tani serwis. Dobra widoczność. Idealny z mojego punktu widzenia na samochód dla żony i dzieci. Niezła jakość wykonania. Pozytywnie zaskakuje silnik, myślałem, że tym nie będzie się dało jechać, a pozytywnie zaskakuje, przynajmniej do 90 km/h. Polecam.
~Marcin M.
Hatchback facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Citroen C3 II
za te pieniądze ciężko o coś lepszego z takim wyposażeniem i wyglądem (zwłaszcza dla Żony :), świetne auto do miasta, dobra widoczność przez szybę Zenith, dobra dynamika i małe spalanie, fajne brzmienie silnika :)
~ArekS
Citroen C3 II
Wersja Selection, Kupione jako drugie auto, z przeznaczeniem głownie do jazdy po mieście. Z tego zadania wywiązuje się doskonale - znakomita widoczność i zwrotność, w srodku sporo miejsca dla 4 osób, także na tylnej kanapie. Wyjazd w dłuższą trasę poza miasto także bezproblemowy i auto spokojnie daje radę
~Tomek
Citroen C3 II
Świetny samochód do miasta! U mnie służy jako drugi pojazd - dla Żony. Rewelacyjna widoczność, szczególnie polecam szybę Zenith dzięki której zyskujemy wrażenie powiększenia kabiny (optycznie). Niestety szyba ma też swoje wady - obniża dach przez co zmniejsza ilość miejsca na głowę. Ja mając 192 cm wzrostu długo zastanawiałem się czy kupić ten samochód, ale finalnie udało mi się komfortowo ustawić fotel i nie mieć dachu na głowie :)
~Łukasz
Citroen C3 II
Super auto za normalną cenę. Polecam domawiać dodatki - one wiele zmieniają! Ja osobiście brałem Selection + co się dało (pakiet miejski, przyciemnianie szyb, podłokietnik-super patent!). Domówiłem z "Gamy Citroena" ESP i polecałbym. 1900zł kosztowało, ale człowiek w deszczu/śniegu na łuku się nie spina. Także brak buksowania kołami przy ruszaniu...
Dziennik kosztów dla Citroen C3 II Hatchback facelifting
6,1
6,9
~Daross4
Hatchback facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Citroen C3 II
Auto bardzo ładnie się prezentuje. Chociaż jest małe da się nim pokonać dłuższą trasę bez większego zmęczenia.
~Z.B.
Citroen C3 II
jest OK przyjemne auto nie tylko dla kobiety ( na co dzień jeździ nim moja żona)
~Konrad
Citroen C3 II
Ogólnie - bardzo ładne wizualnie auto, ekonomiczne! zrywne, dzięki panoramicznej szybie ma się poczucie większego wnętrza a na dodatek jest to mała namiastka kabrioletu.
~zyciu
Citroen C3 II
Po 2 tys mogę powiedzieć b. fajne autko dla kobiety lub do pracy dla mężczyzny do 10 km dojazdu na wyjazd rodzinny dla osób na tylnych siedzeniach tragedia powyżej 100 km
Citroen C3 II Hatchback facelifting