Lista ocen Citroen C3 II Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW od 2013 (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

~ludojad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Dużo przestrzeni nad głową i na nogi jak na tę klasę. Do tyłu wszedł niemały fotelik obrotowy Romer'a i jeszcze osoba normalnej postury usiądzie z przodu (choć z ograniczonym miejscem na nogi). Bagażnik sporo zmieści, choć jak mamy więcej do przewiezienia to umiejętności z grania w tetrisa przydadzą się bardziej.
~Tomek
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Świetnym pomysłem Citroena było przesunięcie schowka do przodu, dzięki czemu udało się wygospodarować bardzo dużo miejsca na nogi pasażera, który nie musi odsuwać fotela do końca by wygodnie podróżować. Taki zabieg zapewnił także sporo miejsca na nogi dla osoby jadącej na tylnej kanapie za pasażerem przedniego fotela.
~Konrad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Z przodu bezproblemowo. Z tyłu troszkę gorzej. Mój wzrost to 186 cm i za mną pasażer ma mało miejsca. Ale podróż do Włoch w ostatnie wakacje w 4 osoby dorosłe bez problemu. Fotele z przodu bardzo wygodne. Oczywiście do zapakowania na taki wyjazd potrzebny był bagażnik dachowy.
~Łukasz
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Jak na rozmiar auta uważam, że więcej się nie da. Jeśli ktoś szuka dużo miejsca w Citroenach polecam C4 Picasso/Grand albo C5
~ArekS
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
tak jak opisałem w dziale ergonomia - bardzo dobrze, lepiej niż w niejednym sporo większym aucie
~Z.B.
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Przód bardzo dobrze, tył dostatecznie ale to nie jest samochód dla rodziny.
~marek02051966
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Z przodu super z tyłu dla dużych dorosłych może być trochę ciasno
~zyciu
przód idealnie - tylne miejsca - tylko dla małych dzieci
~krzychra
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Z tyłu powyżej 1,9 może być nisko. Miejsca wystarczająco.
Citroen C3 II Hatchback facelifting