Lista ocen Citroen C3 II Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW od 2013 (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ludojad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Jak przesiądziesz się z japończyka to będziesz zawiedzoniony. Moim zdaniem to najsłabszy punkt w tym samochodzie. Jest co prawda dobrze zestopniowana z silnikiem, ale minus jedna gwiazdka za precyzję oraz minus jeden za okazjonalne haczenie jak się chce wrzucić wsteczny (trzeba wtedy delikatnie puścić sprzęgło i bieg wskoczy- tak samo było w C4)
~Tomek
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Skrzynia biegów jak dla mnie to największe rozczarowanie tego samochodu - przyzwyczajony do precyzyjnych skrzyń kilku innych marek miałem początkowo problem, ponieważ biegi "haczą". Jest spory luz przy wbijaniu biegów i może to irytować.
~Łukasz
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
W porządku, choć dla mnie lepiej chodzi skrzynia z C4 Granda - może to także kwestia nieco krótkiego lewarka - jak się korzysta z podłokietnika... Co ważne nie ma "6", więc autostrada = duży przepał (powyżej 110-120km/h)
~ArekS
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Biegi "wchodzą" prawidłowo, są wyraźnie "zaznaczone. Same drogi prowadzenia gałki mogłyby być trochę krótsze
~Konrad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
No niestety bolączka Cytryn od lat, nie jest to mistrz precyzji ale w codziennej jeździe aż tak mocno nie przeszkadza.
~krzychra
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
dość długie przełożenia, praca bez zarzutu.
~marek02051966
Bez zarzutu.