Lista ocen Citroen C3 II Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW od 2013 (8) - Widoczność

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Widoczność to największa zaleta tego samochodu - polecam domawianie panoramicznej szyby. Jazda z odsuniętym dachem to niesamowita przyjemność, szczególnie w nocy po centrum miasta - wrażenia są ciężkie do opisania. Boczne szyby także są duże i zapewniają bardzo dobrą widoczność, tylna szyba jest dosyć niska, ale nie przeszkadza w niczym.
~Łukasz
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Przednia szyba wielka - rewelacja. Na boki dobrze - boki w tył średnio, lusterka OK - brak mi łamania końca lusterka dla eliminacji martwego pola. Chyba coś dokleję sobie - takie małe lusterka pomocnicze...
~ArekS
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Szyba panoramiczna Zenith, duże szyby boczne i tylna, wysoka pozycja za kierownicą (wyżej niż w innych autach z tego segmentu) - bez uwag, bardzo dobrze!
~ludojad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Bez zarzutu, a z panoramiczną (a raczej wertykalną) szybą już nigdy nie będziesz schylał się by obczaić czy już zielone.
~Konrad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Widoczność w każdym kierunku jest idealna + panoramiczna szyba znith super dodatek każdemu polecam.
~marek02051966
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Z przodu super -duża szyba, duże lusterka, z tyłu trochę gorzej.
~krzychra
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Szyba do połowy dachu - bez komentarza, bardzo dobre lusterka.
~zyciu
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
dach panoramiczny w tak małym aucie chock!
Citroen C3 II Hatchback facelifting