Lista ocen Citroen C4 Picasso II (41) - Silnik

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Jeszcze nowy ale znakomicie sobie radzi z niemałym autem. Świetnie przyśpiesza, szczególnie przy wyprzedaniu. Ze startu wiadomo, do nie sportowiec potrzebuje 10 s do setki ale od 80 do 160 jest jak dynamit. Rewelacja.
~Willy_M
Picasso 1.2 PureTech 130KM 96kW
Silnik sprawował się bez problemu. Po zakupie wymieniony rozrząd. Wszystko w środku czyściutkie. Stary pasek nie rozpuszczony :) Trochę brak mocy przy starcie spod świateł. Jak już ruszy jest całkiem dobrze.
~Bushido
Picasso Facelifting 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
120 KM trochę za mało jak na taką budę.dosyc głośna praca na wyższych obrotach.Rozrzad do wymiany u mnie po 100 tys.km ale to może akurat być wina że nie potrzebnie dałem się naciągnąć mechanikowi
~Tomik_UNO
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Bardzo elastyczny. W zasadzie to auto 3-biegowe ;) 2-4-6. Genialnie wyciszony silnik. Spore gabaryty wymagają odpowiedniego napędu. Niespełna 160KM jest wystarczającym wynikiem. Ale tylko wystarczającym.
~Dawid
Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Oszczędny, w miarę kulturalny. Bez większych wad i awarii przez 45tys użytkowania. Mały apetyt na paliwo, zarówno w trasie jak i mieście. Elastyczny i dość mocny jak na gabaryty auta.
~Piotr Mazur
Picasso 1.2 PureTech 130KM 96kW
Przyjemy dźwięk, przyspieszenie takie samo jak w Maździe 2.0 z mocą 160 KM- ale o niebo cichszy . Moc wystarczająca do sprawnej podróży autostradą z dzieciakami i pełnym bagażnikiem
~Maniek
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Jeden z lepszych silników z jakimi miałem do czynienia a trochę ich przetestowałem. Doskonałe przyspieszenie i kultura pracy i umiarkowany apetyt na paliwo brawo.
~Krzy5io
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Od 1500 obr/min ciągnie znakomicie, przy 4000 obr/min rakieta. A wszystko cicho i przy umiarkowanym spalaniu. Wreszcie wyprzedzanie TIR ów bez "śmierci w oczach"
~Karol
Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń, no może mógł by troszkę ciszej pracować ale nie można mieć wszystkiego. Jest elastyczny i niesamowicie dynamiczny.
~Bubson3
Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Silnik 2.0 BlueHDi 370 nm w tej wersji. Znany, mocny, sprawdzony i solidny. Ekonomiczny i ekologiczny. Zdecydowanie najlepszy do tego samochodu.