Lista ocen Citroen C4 Picasso II Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW od 2013 (12)

~rob75
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Moicny i słaby puknt tego samochodu. Z jednej strony doskonała kultura pracy, przyspieszenie, cichy. A z drugiej strony awarie łańcucha rozrządu. Niech Was nie zmylą artykuły w necie, że problem został już wyeliminowany w nowszych modelach. Może jest trochę lepiej, ale szału nie ma. Ja już drugi raz będę rozrząd wymieniał przy przebiegu... 43000km. Dodam, że olej wymieniam raz na rok, sprawdzam stany oleju (górny poziom) i stosuję się do... (Silnik)
~sztywny
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Fajny design i ergonomia. Świetna widoczność. Drobne, ale uciązliwe usterki trochę martwią w praktycznie nowym samochodzie, ciekawe co będzie dalej. Silnik dosyć dynamiczny, ale głowy nie urywa. Mógłby mniej palić - przepaść w stosunku do danych producenta jest zbyt duża. Brak czujnika poziomu płynu w samochodzie naszpikowanym elektroniką trochę dziwi. Niezła nawigacja, szkoda, że u nas nie działa w pełni funkcjonalnie.
~Tomik_UNO
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Auto piękne i wdzięczne. Warte swojej ceny. Doskonale spisuje się z postawionych przed nim zadań. A jego zadaniem jest bycie autem rodzinnym. Wygodnym, przestronnym i niezawodnym. Dla mnie 5+
~użytkownik 3 poprzednich fordów
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
wersja Intensive, biały; Ciągle zachwyca design'em zarówno zewnątrz jak i wewnątrz. Dostarcza niepohamowane uczucie przyjemności z korzystania z auta, jeżdżę nim nieśpiesznie czasem wybierając dłuższą drogę dla samej przyjemności.
~Krzy5io
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Design, przestronność, wyposażenie, radość z jazdy nie do pobicia Wygoda, cisza i odrobina luksusu. W tej beczce miodu łyżka dziegciu - usterkowość
3,5
~Michał
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Samochód bardzo wygodny, pojemny, bezawaryjny z jednym małym ALE , ale o tym później.
~Tomasz
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Nie ma większych problemów, a wygoda wynagradza wszytstko.
~Maniek
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Fajny design i ergonomia świetny komfort i dynamiczny silnik sama przyjemność z jazdy.
~wojażer
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Samochód należy oceni bardzo wysoko. Kupując nie spodziewałem się, że przyniesie mi tyle przyjemności z jazdy: ładny, wygodny, ekonomiczny. Oby tak było dalej. Mit francuskich samochodów upada (mój kolejny pojazd PSA).
~Paweł
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Silnik rewelacja ładnie wkręca się na obroty w sam raz do tego auta. (Silnik)
Citroen C4 Picasso II Picasso