Lista ocen Citroen C4 Picasso II Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW od 2013 (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rob75
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
W zasadzie wszystko na swoim miejscu. Moze trochę panel sterowania na początku skomplikowany i czasami człowiek zastanawia się jak to zrobić, ale później już bardziej intuicyjne. Na minus zaliczam mniejsze kieszenie w drzwiach i w ogóle mniej schowków niż w Xsarze Picasso. Bardzo mały schowek po stronioe pasażera, jak doda się jeszcze odtwarzacz CD, który jest tam umieszczany to w ogóle tylko książka serwisowa się zmieści :))) No i partę płyt CD.
~użytkownik 3 poprzednich fordów
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
dotykowy ekran do zmiany wentylacji/radia i mediów/nawigacji nie jest idealny/reagujący w 100% jednak chyba już przywykłem, design wnętrza rekompensuje te niedogodności; fabryczna nawigacja nieszczególna, jednak nie spotkałem jeszcze fabrycznej nawigacji, nawet w dwukrotnie droższych autach, dorównującej przeciętnemu TomTom'owi
~sztywny
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Wszystko na miejscu. Faktycznie dosyć cięzko obsługuje się gniazda pod dolnym ekranem. Dobra jakość wykończeń. Wszystko jest takie szlachetne. Może "zbyt plastikowe" w sensie twardości i wyglądu dolne części drzwi i schowków pomiędzy fotelami.
~Michał
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Nie mam zastrzeżeń, poza tym że idiotycznie włącza się obieg zamknięty, trzeba przejść przez całe menu żeby włączyć filtr, mogli ten guzik dać zamiast włącznika kontroli trakcji było by pod ręką.
~Krzy5io
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
wszystko na swoim miejscu, praktycznie wszystkimi ważnymi funkcjami można sterować z kierownicy. Dotykowy ekran po odrobinie wprawy działa bez zarzutu
~wojażer
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Futurystyczny, bardzo ładny (jak dla mnie - to rzecz gustu) kokpit, wszystko pod ręką, obsługa prosta.
~Paweł
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Wszystko na swoim miejscu wykończenie na wysokim poziomie.
~Maniek
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Wszystka tak jak być powinno nie mam do czego się doczepić.
~Tomik_UNO
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Wszystko na swoim miejscu. Wręcz skrojony na miarę.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 Picasso II Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
8,6
~Tomasz
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
To główna zaleta tego auta.
Citroen C4 Picasso II Picasso