Lista ocen Citroen C4 I Hatchback Facelifting (5) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mmatla12
Hatchback Facelifting 1.6 VTI 122KM 90kW
Przestrzeni w samochodzie jest naprawdę dużo - zdecydowanie więcej niż w kompaktach takich jak Fiat Bravo, Opel Astra czy też legendarny VW Golf V generacji, minimalnie cierpi na tym bagażnik który ma pojemność 320 litrów - o 80 mniej niż Fiat Bravo (w kole zapasowym znajduje się zbiornik gazu, koło jest w bagażniku więc zrozumcie, że tym bardziej jest ciasno "na pace") Przednia szyba jest oddalona od kierowcy w znaczy sposób, dzięki temu...
~zorro
Hatchback Facelifting 1.6 HDI 92KM 68kW
Ja wcześniej jeździłem większymi samochodami więc szału nie ma. No ale to jest przecież klasa kompakt. Miejsce wyłącznie dla 4 osób. Bagażnik na miasto i małe wypady jest wystarczający ale na wyjazd na dłuższe wczasy przydał by się większy.
~Dariusz
Hatchback Facelifting 1.6 HDI 92KM 68kW
Bardzo szerokie wnętrze i obszerne siedzenia w starym stylu (miękkie i szerokie co niestety wpływa na trzymanie boczne w zakrętach czyli jego brak)
~Luzak
Hatchback Facelifting 1.4 16v 88KM 65kW
Nie ma problemu z miejscem, zarówno dla mnie jak i pasażerów. Często zdarza się nawet jeździć w 5 jakoś docieramy na miejsce. jako 4 osobowy rewelacja.
~Konjak
Hatchback Facelifting 1.6 HDI 110KM 81kW
Mam 186cm i jestem wysoki, nie mam zastrzeżeń. Zarówno na miescu kierowcy jak i pasażera było wygodnie. Z tyłu nie jeździłem.
Citroen C4 I Hatchback Facelifting