Lista ocen Citroen C4 II Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW 2010-2015 (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GJI
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
To co najbardziej mi się podoba w tym aucie to układ jezdny - stworzony dla normalnego człowieka. Auto jest miękkie i bardzo fajnie resoruje. Do kabiny nie dochodzą ŻADNE stuki i puki z zawieszenia. I nie martwi mnie to że w "teście łosia" C4 jest wolniejsze od innych "twardych taczek" o 1 czy 2 km/h!!! Ja nie jeżdżę codziennie po torze bo to nie wyścigówka tylko potrzebuję komfortu i ciszy w samochodzie a tu mam to na najwyższym poziomie.
~Andrzej P.
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Mam wersję z ESP i dzięki temu samochód prowadzi się bardzo dobrze. Przy większych prędkościach nie ma problemów. Boczny wiatr też nie daję się we znaki. Myślę że jak na kompakt samochód prowadzi się ponadprzeciętnie dobrze. Ja dodatkowo lubię miękkie zawieszenie, więc jestem w siódmym niebie:)
~Mario
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Precyzja układu kierowniczego dobra. Nie ma co porównywać z poprzednim samochodem ( BMW 120D - tylny napęd ) ale w porównaniu do poprzednich LEONA, Octavii, czy Focusa troszke mu brakuje. Nie jest to samochód do szybkiego pokonywania górskich szlaków :) - niestety.
~Citroen
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Układ jazdy jest w moim odczuciu b.dobry. Auto prowadzi sie bardzo pewnie w zakrętach i jest zwarte. Po zakupie zaskoczyło mnie, że auto wcale nie ma zbyt miękkiego zawieszenia choć przez to lubi hałasować na nierównościach.
~ozzyic
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Zawieszenie wypośrodkowane z nastawieniem na komfort. Przy kołach 16 jeździ się bardzo przyjemnie. Sportowcem ten samochód napewno nie jest. Dzięki temu spełnia pokładane w nim nadzieje.
~Marek
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
to nie jest samochód z rozwiązaniem wielowahaczowym...:-) histeryczne i hałaśliwe tylne zawieszenie... samochód nie centruje układu kierowniczego jak w audi czy VW...:-)
~JPJ
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Miękko, dla mnie super, o taki komfort jazdy chodziło i był jedną z przesłanek zakupu. Na pewno nie jest to układ Forda Focusa, ale dla mnie mocna 4.
~agarti
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Tu trzeba popracować. Nie mam zaufania do zawieszenia przy dynamicznej jeździe na krętych drogach. Może dla tego, że jest to auto dość wysokie.
~Tom
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Samochód dobrzy trzyma się podłoża nawet przy dużej prędkości 225/45/17. W miarę sztywno zestrojony.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 II Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
~Mariusz
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Do jego miękkości trzeba się przyzwyczaić...ale jak się kiż przyzwyczaisz...bajka (pozytywna)
Citroen C4 II Hatchback 5d