Lista ocen Citroen C4 II (81) - Silnik

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sławomir
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Zaskakująco elastyczny i bardzo cichy na wolnych obrotach. 120 KM teoretyczne powinno wystarczyć, jednak sprawia wrażenie jakby miał z 80 KM. Do tego okropnie paliwożerny.
~bychu81
Hatchback 5d 1.4 16v VTi 95KM 70kW
Auto mam od paru dni kupiłem 1,4 ( okazja ) nie zależy mi na mega przyspieszeniu, dlatego nie mogę narzekać, lecz nie ma szału auto nie jest demonem prędkości :)
~Rico
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Wysoka kultura pracy silnika. W przedziale szybkości 60-80 kompletna cisza w kabinie. W czasie przyspieszania silnik mruczy jak jak min. 2 litrówka - b. przyjemny dzwięk.
~Misiek2
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
wysoka kultura pracy, cichy przktycznie w całym zakresie obrotów, jedynie głośniejszy przy ostrym przyspieszaniu, ale to normalne. Na wolnych obrotach niesłyszalny, \"0\" wibracji.
~froncz
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Ekonomia super. Osiągi trzeba będzie poprawić na hamowni i też będzie git. Obecnie moment obrotowy dostępny jest w zbyt wąskim paśmie między 2-3 tys obrotów.
~witgli
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Dobra, elastyczność dobra, ekonomiczny - charakterystyka w miarę płaska. Szybko duży moment obrotowy przy niskich obrotach. Maks. 230 Nm przy 1750 obr/min.
~Severyn
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Silnik cichy i dość dynamiczny. Jak dla mnie idealny. W zupełności wystarcza do codziennej jazdy po mieście i sporadycznych eskapad za miasto.
~Bronx
Silniczek miodzio. Cichutki i bardzo oszczędny. Spalanie po mieście 6l
~benjamin.b
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Przy regularnym serwisowaniu brak jakichkolwiek usterek. Wnioski jeśli dbasz o auto to jeździsz bezproblemowo :)
~szymon
Hatchback 5d 2.0 HDi 150KM 110kW
Silnik 150 koni w tym aucie ta jakaś petarda. Kultura pracy rewelacyjna. Zero dymienia i wciska w fotel na każdym biegi.