Lista ocen Citroen C5 I Hatchback (101) - Ergonomia

Na liście zabraknie 203 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Jak na francuza to trochę za twarde siedzenia. Dość duży bagażnik jak na samochód pięciodrzwiowy. Na pochwałę zasługuje sposób składania tylnej kanapy. Sporo schowków.
~prezes1984
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Kolorowy wyświetlacz LCD, nawigacja. Rozbudowany komputer pokładowy. Pokrętła w zasięgu ręki. Szkoda że nie ma porządnego uchwytu na kubek.
~steff
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Pokrętła, podłokietniki, - bardzo dobrze rozplanowane. Szuflady pod fotelami. Minusem jest brak uchwytu na kubki jakie mają amerykańskie auta.
~Michal
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
dobrze i przejrzyscie. No moze poza podłokietnikami przy fotelach, za kazym razem kiedy musze zapiąc/odpiąc pas musze podnosć podłokietnik
~Michał
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Dla mnie wszystko na miejscu. Nie miałem problemu ze znalezieniem czegoś. Ogólnie wszystko było w zasięgu ręki.
~zdzich26
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
kilka rzeczy bym poprawił mianowicie pokrętło od głośności radia myli mi się z regulacja temp!I podłokietniki z przodu to porażka~!
~MrM
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Wszystko na swoim miejscu. Dobrze spasowane. Materiały dobrej jakości. Nic nie trzeszczy, nie stuka mimo upływu lat i przebiegu.
~tidżej
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Do schowka ciężko sięgnąć, dużo pokręteł i guziczków od radia, klimy i innych pierdół. Na plus sterowanie radiem z kierownicy.
~Krystian
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Jestem zadowolony, można dobrać ustawienia pod siebie, w mojej wersji wyposażenia przydałaby się pamięć ustawień
~Jarek Z Tarnowa
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
czujnik deszczu czasem "wariuje" i zmusza do przejścia na manualny tryb obsługi wycieraczek , poz tym żadnych uwag
Citroen C5 I Hatchback