Lista ocen Citroen C5 I Hatchback 3.0 V6 207KM 152kW 2000-2004 (7) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aswojtas@gmail.com
Hatchback 3.0 V6 207KM 152kW
Mam do tego jeszcze większe problemy z dealerem i z importerem. Nie mogę - od trzech lat - wyegzekwować kilku napraw ktore zglosilem jeszcze w okresie gwarancji, Napraw tych odmowil mi dealer twierdzac, ze nie sa wymagane a objawy ktore mu podalem mialyby byc w normie. -Amortyzatory zuzyte w 70% czyli pozostala sprawnosc tlumienia drgan = 30% TUBEK we Wroclawiu powiedzial, ze to jest w normie. - cewki zaplonowe!!! srednio raz na 10 000...
~aswojtas1@wp.pl
Hatchback 3.0 V6 207KM 152kW
Lozyska przednich kol, Przednie tarcze hamulcowe, Mechanizmy elektrycznego otwierania przednich okien, Wszystkie sfery (amortyzatory) hydroaktywnego zawieszenia, Zaciski hamulców tylnych kol, 4 z 6ciu indukcyjnych cewek zapłonowych. Przetwornice wysokiego napięcia lamp ksenonowych (te lampy są fabrycznie nieszczelne i do przetwornic dostaje sie woda. Jak na 3 letni samochod to nie zle co?
~Bush.Pilote@gmail.com
Hatchback 3.0 V6 207KM 152kW
Lozyska przednich kol, Przednie tarcze hamulcowe, Mechanizmy elektrycznego otwierania przednich okien, Wszystkie sfery (amortyzatory) hydroaktywnego zawieszenia, Zaciski hamulcow tylnych kol, 4 z 6ciu indukcyjnych cewek zaplonowych. Przetwornice wysokiego napiecia lamp ksenonowych (te lampy sa fabrycznie nieszczelne i do przetwornic dostaje sie woda. Jak na 3 letni samochod to nie zle co?
~Pablo
Hatchback 3.0 V6 207KM 152kW
Ogólnie jedna poważna naprawa , problemy z hamulcami
~szoki1@op.pl
Hatchback 3.0 V6 207KM 152kW
u mnie tylko jedna (narazie) patrz wyżej.
~PW
Narazie wszystko OK.
~wojtek
Hatchback 3.0 V6 207KM 152kW
jak do tej pory bez usterek
Citroen C5 I Hatchback