Lista ocen Citroen C5 I Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW 2000-2004 (37) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wiewiórki i Dinozaury
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Tu mam zastrzeżenia do źle układających się uszczelek drzwi kierowcy (co w efekcie daje szumy powietrza po przekroczeniu 100 km/h) i zbyt częste wymiany jeżeli lubimy ciszę. Trochę za głośno przy zimnym silniku (jeżeli tego nie lubisz to wybierz silnik benzynowy) po rozgraniu jest dobrze.
~Michal Stepien
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Swietne, naprawde w srodku przy 160 jest cichutko nie trzeba podnosic glosu zeny rozmawiac z pasazerem z tylu. Silnik halasuje tylko ponizej 80kmh podczas przyspieszania, pozniej zostaje zagluszony przez wiatr, ale w kabinie jest i tak cichutko, pasazerowie spia jak dzieci.
~Zenekis
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Wyciszenie w porządku - można było sobie gadać jadąc nawet 200 na godzinę - chybe lepiej niż w wielu autach konkurencji, natomiast moja cytrynka była chyba uderzona kiedyś, stąd podejrzewam ja nie miałem totalnie idealnego komfortu.
~przeemek@yahoo.co.uk
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
dalbym troszke ponizej 5,ale tylko za to ze fotel kierowcy czasami skrzypi.bardzo przyjemnie w srodku niewazne czy jade 60 po miesie czy 130-150 na trasie.
~andrzej.t@vp.pl
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
niedawno jechalem z kumplem jego MERCEDESEM!! (rok pr.98)i ku mojemu zaskoczeniu byl on przynajmniej 2-3 razy glosniejszy od Cytryny
~Użytkownik Citroena C5 wer. 1
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Podczas jazdy powyżej 160-170 zaczyna byc głośno, ale żadko kiedy się tak jeżdzi, więc uważam że jest doskonale
~Krukiz
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Hałasy silnika wyciszone są jak na tą klasę to aż nad to, natomiast szumy powietrza przy większych prędkościach dają znać.
~dzoner
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Nie jest idealnie, ale hałas nie jest dokuczliwy. Można bez zmęczenia pokonywać długie, wielogodzinne trasy.
~Cebulov
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Wyciszenie poprawne, silnika nie słychać. Jeśli coś może przeszkadzać to tylko powietrze.
~leszek@witalni.pl
Powyzej 150 km/h mogłoby byc ciszej, ale do 120/h spokojnie - grzech narzekać