Oceny Citroen C5 I Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW 2000-2004

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Citroen C5 I Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW 2000-2004

~Krystian
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Jestem pod wrażeniam komfortu, osiągów i ekonomii tego wozu. Jest super. Dobrze że te wozy nie są popularne, bo ma się wtedy poczucie indywidualizmu. Wśród złodzieji także są niepopularne - i to jest bardzo dobre. Z wyposażeniem dodatkowym jak: czujniki parkowania, system głośnomówiący Parrot na Bluetooh-fie, nawigacja GPS Mio-C520 i, CB-radio HarryII jest to wręcz ideał wozu. Nowego nie opłaci się kupować ze względu na utratę wartości ale tak...
~adam z
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Bardzo fajny samochód , niestety niedoceniany . Super silnik diesla , komfort wiadomo rewelacja , przestronność na poziomie klasy wyższej, Kiepskie plastiki w wnętrzu. Super tani w zakupie 11000zł. tanie części do silnika np komplet rozrządu SKF z pompą 360 zł , wymiana 300zł i tylko co 160 tys km. Polecam odważnym kierowcom , nieulegającym stereotypom . Prędkość trasowa 120-130 km przy spalaniu 5,5 l/100km. Silnik cichszy od obecnie...
~zenio
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
podsumowując ocenę auto bardzo fajne , niezawodne . Kupiłem c5 trochę przypadkiem, po prostu cena była atrakcyjna . po roku jazdy stwierdzam fakty : auta którymi wcześniej jeździłem były kiepskie .Gdyby ktoś pytał były to audi a6 (3 sztuki) passat b5 fl, laguna 2 , bmw 525 tds , vectra c , freelander , i wiele innych wynalazków . Teraz myślę o nowym c5
~radekbo@gazeta.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Ladny wyglad, niezawodnosci i niedrogi w utrzymaniu, nie nalezy oddawac go "fachowcom" bez wiedzy i doswiadczenia - zepsuja i sie ie przyznaja i zwala na to ze to przeciez francuskie auto. Tylko dobre warsztaty i serwisy (nie wszystkie maja dobrych fachowcow) spis na stronie Klubu Cytrynki. www.citroen.triger.com.pl
~janmro@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Na dwa miesiące użytkowania mojego C5 2,0 HDI oddałem go dealerowi za zwrotem pieniędzy. Samochód stał ponad miesiąc w serwisie i nie mogli naprawić jub wymienić pompy wtryskowej. Poza tym tylne zwieszenie waliło jak w furmance. Koszmar!!! odradzam kupno tego modelu. Już nigdy nie skuszę się na Franzuza. Teraz mam Passata 1,9 TDI i jeżdżę bez problemów.
~b.ciesielski@klimstat.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
trochę za słaby silnik; małe zużycie paliwa, zawieszenie bez zarzutu, brak wiekszych usterek; jak najmniej jeżdzić do serwisu - bardziej popsują, pewne usterki przechodzą same - jezdzę juz 31 lat różnymi samochodami
Dziennik kosztów dla Citroen C5 I Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
~mareczek2405
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
poza drobnymi naprawami , mało kosztownymi wynikającymi z normalnego użytkowania to citroen przynosi mi tylko satysfakcję i z komfortu jazdy i z osiągów .
~jerzy
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
spalanie ok 6 litry,usterek powaznych nie bylo samochod bardzo dobry.
4,1
~mario
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Całkiem niezły samochód, chociaż brakuje nieraz usztywnienia zawieszenia na naszych drogach
~rafixbig@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Przy tej cenie autka dość duży komfort jazdy ale i sporo niedociągnięć. I co ważne zbyt duża różnica między ceną 2.0 Hdi a 2.2 Hdi (20.000).
Citroen C5 I Hatchback