Lista ocen Citroen C5 III Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2008-2015 (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Przy określonym budżecie przymierzałem się do mondeo, pasata, mazdy 6, toyoty avensis, a nawet toyoty verso. Miałem już jazdy próbne za sobą kiedy przypadkiem wstąpiłem do salonu citroena. Zaskoczyło mnie, że w cenie przeciętnie wyposażonych konkurentów miałem przed sobą prawdziwy luksus. Citroen ma kilka wynalazków, za które cenię jego konstruktorów. Wyjątkowe zawieszenie, fotele z regulacją górnej części oparcia, nieruchome centrum...
~Ronin
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Poszedłem kupić Toyotę Avensis II. To auto wydawało mi się rozsądnym kompromisem pomiędzy komfortem i wyposażeniem a ceną. Jednak Toyota zamiast dać upust za schodzący z rynku model podniosła ceny. W efekcie za stare konstrukcyjnie, niezbyt piękne auto z porównywalnym silnikiem (2.0 D4-D) i nieporównywalnie uboższym wyposażeniem (Sol) musiałbym zapłacić ok. 5 tys. więcej. Nissan nie miał nic do zaoferowania w tym segmencie, ford był...
~Aro1
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Za taką cenę nie mogłem kupić lepiej, jednak w tej cenie powinno znaleźć się zawieszenie Hydroactive. Tego mi brakuje i żałuję, że tego nie było w tej cenie. Jeśli Citroen nieco obniżyłby cenę, sądzę, że nikt innej marki by nie kupił.
~polrob
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Wersja C5 MK III sedan 2.o HDI Dynamic nowka za 84 tys kupiona w zeszłym roku(2008), myśle że za takie pieniądze nie kupił bym żadnego konkurencyjnego modelu z dosyć dynamicznym silnikiem diesla i niezłym wyposażeniem.
~uzytkownik z 3-miasta
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
uwazam ze przy takim wyposazeniu/ wersja exlusive / nie mozna narzekac , tym bardziej ze kupilem go w lutym i dostalem doskonale upusty na to auto. dziekuje firmie Citroen / Gdynia Orlowo /
~ANSEL
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jest tańszy od konkurencji i to jego zaleta i ma bezawaryjne silniki HDI. Wiem coś na ten temat to nie pierwszy Citroen w moich rękach z takim silnikiem.
~bogi
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
przy tym wyposazeniu C5 w wersji exlusive, raczej bym nie narzekal w stosunku do innych aut w tej klasie ktore sa jednak zdecydowanie uboższe w wyposazeniu.
~Tommy
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Kupiony w 2009 jako model z 2008 z upustem 25000- PLN Co w efekcie dało 85600- PLN. Cena, w stosunku do komfortu i wyglądu REWELACYJNA!
~pablo32
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
za te pieniadze mozna kupic AUDI A4,MERCEDESA C ,BMW 3 ,LEXUSA IS do ktorych CITROEN ma jeszcze kilka dlugich lat
Dziennik kosztów dla Citroen C5 III Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
6,7
~fantomas
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Wszystkie modele podobnie wyposażone w tej klasie kosztowały podobnie. Dacia Logan by była pewnie tańsza, ale to nie ta klasa.
Citroen C5 III Sedan