Lista ocen Citroen C5 III Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2008-2015 (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aro1
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Niespotykanie szybko się nagrzewa. Zimą uruchamiam silnik, wychodzę, żeby oczyścić szyby, a w środku już czuć, że jest komfortowo ciepło. Jest niesamowite. Jeździłem wieloma autami i z taką zaletą się nie spotkałem. Z drugiej strony klima nieco wariuje i czuć, że raz są chłodniejsze powiewy, raz cieplejsze. Nie jest to jednak w żadem sposób uciążliwe.
~fantomas
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jak na klimatyzację dwustrefową jest bardzo dobrze. Doskonałe byłoby przy sterowaniu trójstrefowym, gdyż nawet dodatkowe nawiewy na tył nie do końca dają równomierną wentylację kabiny. Ważne, że szybko działa ogrzewanie. KLimatyzacja jest doskonale stopniowana przez komputer. Wysokie biegi wentylatora mogły by być trochę cichsze.
~bogi
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
szybkie nagrzewanie wnetrza szczegolnie w zimie , nie ma co nastawiac na max , bo komputer i tak robi swoje, ale jest szybko cieplo,szyby nie paruja, funkcja podgrzewania foteli tez dziala blyskawicznie,wentylacjaa pracuje cichutko i plynnie, strefowo rowniez bez zadnych zastrzezen
~darex
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Podgrzewane fotele pasażera i kierowcy. Klimatyzacja radzi sobie w temperaturach powyżej 30 stopni. Pasażerowie z tyłu nie narzekają że jest gorąco, bo mają swoje nawiewy i mogą poustawiać je jak sobie życzą. Ogrzewanie radzi sobie.
~Mar Jelenia Góra
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Ogrzewanie działa rewelacyjnie, podobnie jak clima. W przypadku klimy panowie spisali się na medal. Jest to pierwszy samochód, który nie wali zimnym powietrzem z klimy prosto w twarz, tylko rozchodzi się delikatnie po aucie.
~geotymek
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Ogrzewanie mogło by być bardziej wydajne - w zimie trzeba się ratować podgrzewaniem siedzeń żeby się szybko rozgrzać - mój stary Opel w tym względzie był znacznie lepszy choć Passat (B5) gorszy.
~Ronin
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Dodatkowa nagrzewnica szybko ogrzewa wnętrze. Klimy jeszcze nie miałem okazji sprawdzić, ale wiem, że będzie równie dobrze. Duży plus za dodatkowe nawiewy na tył.
~uzytkownik z 3-miasta
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
w wersji exlusive jak dla mnie to jest rewelacja ,czy przod , czy tyl , to kazdy odczuwa przyjemny chlod z klimy , czy w porze zimowej ogrzewanie
~rpekala@univ.rzeszow.pl
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Zbyt głośna praca wiatraka wentylacji na najmniejszych obrotach. BArdzo wydajna klima, szybkie odparowanie szyb.

Usterki Citroen C5 III

Citroen C5 III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Grzegorz
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Klimatyzacja działa bardzo sprawnie, poranne odszranianie szyb i lusterek też bez uwag.
Citroen C5 III Sedan