Lista ocen Citroen C5 III Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2008-2015 (51)

2,9
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
fajne auto, na tle niemieckiej tandety typu Mondeo, Vectra (beznadziejne samochody) i japonskich taczkowatych aut jak Avensis, Accord (był sobie kregoslup) zdecydowanie sie wyroznia, szczegolnie hydropneumatyka i wygodne fotele po polskich drogach pozwalaja jezdzic dluzej oszczedzjac kregoslup, jezeli ktos chce jezdzic dlugo i wygodnia a nie stac go na samochod wyzszej klasy polecam C5 ale z silnikiem 2.2 HDI ... 2.0 HDI jest bardziej...
~darex
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Zawieszenie hyroaktywne bardzo wygodne szczególnie w długich trasach. Ekonomiczny silnik. Ergonomiczne wnętrze. Dużo miejsca dla osób podróżujących. Duży bagażnik. Przeglądy co 30 tys. Filtr DPF - wysokie koszty płynu. Brakuje drugiego miejsca na kubek z przodu. Wysokie koszty amortyzatorów z hydroaktywnym zawieszeniu.
~qazwalt
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Auto (C5 III hydro) kupione pod wpływem impulsu i chwili. I nie żałuję tej decyzji. 2010 rok, w moich rękach od 2015, przebieg 360K km. W ciągłej eksploatacji nigdy mnie nie zawiodła. Wyglądem, komfortem wnętrza i jazdy - wyprzedza wielu konkurentów w swojej klasie. Bardzo dobre auto w rozsądnej cenie, a przy tym ekonomiczne.
~uzytkownik z 3-miasta
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
auto wyglada doskonale / sedan / nieruchma czesc panelu na kierownicy to trafiony wybor, duzo by pisac o drobiazgach , ktore umilaja podroz ,poczawszy od oswietlenia w podlodze i drzwiach wykonczenie wnetrza , np , material na drzwiach , wszystko spasowane , nic nie trzeszczy w czasie jazdy , duza przyjemnosc w podrozowaniu tym autem
3,8
~geotymek
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
niby 160 PS i disel ale zeby dynamicznie jexdzi to trzeba bez przerwy wajchować (6 biegow) Nie zdecydowałem się na automnat bo dużo więcej pali (Silnik)
~poławiacz pereł
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
do wad można się przyzwyczaić, gdyby tylko w serwisie nie próbowali z człowieka robić idioty
~polrob
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Nie jest żle ale przydało by się trochę wiecej mocy. Przynajmnie ten nowy silnniczek 2.0HDI 163KM który własśnie wchodzi do sprzedaży. (Silnik)
~Łukasz
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Przy określonym budżecie przymierzałem się do mondeo, pasata, mazdy 6, toyoty avensis, a nawet toyoty verso. Miałem już jazdy próbne za sobą kiedy przypadkiem wstąpiłem do salonu citroena. Zaskoczyło mnie, że w cenie przeciętnie wyposażonych konkurentów miałem przed sobą prawdziwy luksus. Citroen ma kilka wynalazków, za które cenię jego konstruktorów. Wyjątkowe zawieszenie, fotele z regulacją górnej części oparcia, nieruchome centrum... (Stosunek jakość/cena)
~rpekala@univ.rzeszow.pl
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Silniik jest dosyć dobrze wyciszony, chciaż nie jest to rewelacja w stosunku np. do Laguny III. Kultura pracy bardzo dobra, spalanie narazie wieksze niż podaje producent o jakieś 1 litr. (Silnik)
~Patryk P.
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Miałem wiele aut audi a4 2,5 tdi, bmw 5 2,5 tds, alfy romeo156 2.0 TS i 166 2.0 TS. Jednak Citroen jak do tej pory nie zawiódł mnie. Jest dla mnie najwygodniejszy i bez awaryjny jak do tąd.
Citroen C5 III Sedan