Oceny Citroen C6

Oceny Citroen C6 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Citroen C6

~Tomasz Bartczak
Sedan 3.0 V6 HDI 240KM 177kW
Decydując się na ten samochód koniecznie zadajmy sobie pytanie. Czego ja od niego będę oczekiwał? Ekonomicznego użytkowania, ładowności i możliwości aranżacji wnętrza, taniości w obsłudze i naprawach, dostępności części zamiennych, zwrotności? Jeżeli którykolwiek z tych jest dla was konieczny do spełnienia , to nie kupujcie tego samochodu. Jeżeli jednak bardziej cenicie sobie bezkompromisowy komfort podróżowania, atrakcyjność wyglądu,...
~CitroeNiarz
Sedan 3.0 i V6 215KM 158kW
Szukacie auta wygodnego, nietypowego, komfortowego, oryginalnego, rzadkiego na drogach za dobre pieniądze i w świeżym roczniku, perfekcyjnie wykonanego pod względem materiałów i spasowania szczególnie wnętrza jak i karoserii a nie chcecie nudnych szwabskich popularnych aut które do tego nie oferują tego wszystkiego o czym wyżej napisałem ? To dobrze, że trafiliście na informacje o tym aucie i wiecie, że takie istnieje (nie każdy wie o...
~Cytryna
Sedan 3.0 V6 HDI 240KM 177kW
Bardzo wygodne auto ! Uwielbiam go prowadzić. Jazda jest bardzo przyjemna, ma się wrażenie, że auto lekko pływa, ale taka właśnie jego specyfika. Spokojnie radzi sobie w zakrętach, amwar czuwa nad tym, by w odpowiednim momencie usztywnić zawieszenie. Moc jest "wystarczająca", bo auto nie zachęca do szybkiej jazdy. Raczej Cię kołyszę, uspokaja :) Bardzo rzadko spotykane, indywidualne.
~Lemon
Sedan 3.0 i V6 215KM 158kW
Komfort jazdy praktycznie nieporównywalny z innymi samochodami ( a miałem ich w swoim życiu już ze 20). Auto doskonale radzi sobie ze stanem każdej drogi, świetnie wyciszone, a osiągi silnika wystarczające do sprawnego przemieszczania się. Świetne wyciszenie kabiny (pomruk V6 słyszalny tylko przy przyspieszeniu). Doskonałe fotele sprawiają i audio sprawiają, że po 500-600 km jazdy wysiada się tak wypoczętym, jakby się pojechało za róg po bułki...
~gadzalini
Sedan 2.7 V6 HDI 208KM 153kW
Prawie ideał. Denerwują dżwigienki kierunkowskazów ze znacznie tańszych modeli, dodał bym też trochę chromów. Mapa GPS także powinna być dopracowana. Nie podoba mi się sposób zamykania bagażnika, obła śliska klapa. Za to przyjemność prowadzenia wspaniała. Powyżej pewnej ceny niezależnie od marki jest zazwyczaj bardzo dobrze. Choć nie zawsze.
~Tadeusz G
Sedan 3.0 i V6 215KM 158kW
Rewelacja. Nigdy nie sądziłem, że będę jeździć francuskim flagowcem, a nie BMW lub Mercedesem.
~Pepe
Sedan 3.0 i V6 215KM 158kW
Jako fan i wieloletni użytkownik marki BMW nie myślałem, że tyle raxości sprawi mi zakup citroena C6.
~maciej
Sedan 2.7 V6 HDI 208KM 153kW
unikalny pojazd, niepodobny do innych, pięknie zaprojektowany i dobrze wykonany oprócz elektroniki
~Szymon
Sedan 2.7 V6 HDI 208KM 153kW
Auto godne polecenia, 3 lata jazdy bez większych usterek. Niesamowity komfort podróżowania, nieporównywalny z żadnym innym autem.
~kris
Sedan 2.7 V6 HDI 208KM 153kW
duże, wygodne, komfortowe i przez gabaryty bezpieczne auto; duża radość z jazdy; bardzo bogate wyposażenie