Lista ocen Citroen C6 (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CitroeNiarz
Sedan 3.0 i V6 215KM 158kW
Cały układ jezdny tego samochodu to poezja gdzie niemieckie fury mogą pozazdrościć i tylko z zazdrością popatrzeć jak C6-stka połyka zakręty, dziury i nierówności na drodze. Żaden rywal z 2005 nie przebije tego auta pod względem komfortu i resorowania. Zawieszenie Hydroactive III + (plus) to kwintesencja i wisienka na torcie w tym aucie jak i tego producenta aut. Jest dostępny także tryb sport który utwardza auto gdzie można stabilniej...
~Andrzej Maciej
Sedan 2.7 V6 HDI 208KM 153kW
Znakomity w zakrętach choć czuje się masę. Fenomenalny w zakresie 60-200 w jeżdzie szosowej. Miejskie drogi/prędkości są w zawieszeniu bardziej odczuwalne, ale nieprównywalnie lepsze niż w jakimkolwiek innym. Przy zerwaniu przyczepności podczas przyśpieszania tupanie i to mocne.
~Lemon
Sedan 3.0 i V6 215KM 158kW
Hydractive i tyle w temacie. Kupiłem to auto własnie ze względu na zawieszenie. Jest genialne! A dodatkowa możliwość regulacji pozwala podjechać pod dość wysokie krawężniki w mieście, gdzie pseudo suv'y gubią miski olejowe ;-)
~Tomasz Bartczak
Sedan 3.0 V6 HDI 240KM 177kW
Hydroactiv + to jest to. Jak chcesz to lecisz na perskim dywanie a jak nie to jeden przycisk i szybsze zakręty nie są przeszkodą. Ale daje słowo po kilku jazdach wrócisz do poprzednich ustawiań.
~Sławek
Sedan 2.7 V6 HDI 208KM 153kW
Rewelacja. Układ sam się usztywnia przy prędkości ok. 60 km/h. Trzyma w zakrętach jak żaden wóz w tym segmencie o zawieszeniu pneumatycznym. Nie czuć, że ważymy 2 tony. Niestety tylko FWD.
~kris
Sedan 2.7 V6 HDI 208KM 153kW
hydropneumatyka dość specyficznie pracuje na poprzecznych nierównościach, uskokach ale generalnie super zwłaszcza, że można się podnieść przy krawężnikach i auto nie "siada" przy dużym obciążeniu
~mariopalmeral
Sedan 2.2 HDI 173KM 127kW
Hydro zawieszenie jest poprostu super.Ten samochód nie jedzie ,on przenosi z ponktu "A" do punktu "B".Jeśli ktoś ma chorobe morską nie polecam tego auta ono płynie.
~Cytryna
Sedan 3.0 V6 HDI 240KM 177kW
Komfort ponad wszystko, jednak, kiedy go docisnąć świetnie trzyma się drogi. Mimo, że już trochę nim przejechałem, wciąż pozytywnie mnie zaskakuje.
~Tadeusz G
Sedan 3.0 i V6 215KM 158kW
Pięknie trzyma się drogi nawet na śliskim. Dobrze reaguje na ruch kierownicy. Całość buja się lekko na hydropneumatycznym zawieszeniu i daje ogromny komfort.
Dziennik kosztów dla Citroen C6
7,6
~happy driver
Sedan 2.7 V6 HDI 208KM 153kW
Jeździłem C5 i tu mam miezane uczycia. Samochód jest bardzo sprężysty, na nierównościach podskakuje jak piłka ale już się powoli przyzwyczajam.