Lista ocen Citroen Jumper I 2.2 HDI 100KM 74kW 2004-2006 (14)

~jacek
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Dobry, elastyczny motor. Z rozpędzaniem nie ma problemów, na pusto błyskawica. Przy wyprzedzaniu załadowanym trzeba już uważać (Silnik)
2,5
~Jedras
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Robiąc ok 8 tysięcy miesięcznie oczekiwałem lepszej jakości. Odradzam ten samochód, a na pewno z tym silnikiem, i nie oceniam tu serwisu Citroena.
2,6
~Jedras
3,7
~robert213@poczta.fm
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Ogólnie jestem zadowolony,serwis we wlasnym zakresie czyli u znajomego mechanika bo serwis citroen to porażka.Przebieg to niecałe 100 tys(zmaiana silnika w niemieckim serwisie),ile bylo najechane na starym silniku nie mam pojęcia.
~Krzysztof
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Samochód niezawodny, pewny, ekonomiczny, wygodny,łatwy w naprawie i obsłudze z niezawodnym silnikiem.
~Piotr
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Bardzo dobry. Na pusto nawet osobówki nie mają co robić. Przy 1t ładunku radzi sobie dzielnie. Do 120km/h w kabinie jest sosunkowo cicho. Bradzo równo pracuje. (Silnik)
3,2
~dkg
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Niezły silnik, dość dynamiczny jak na dostawczaka. Przyjemna jazda dość cichy. (Silnik)
2,3
~PABLO
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
NIGDY WIĘCEJ LEPIEJ KUPIĆ STARSZEGO VW - WIEKSZA SZANSA ŻE WRÓCI SIĘ NA KOŁACH DO DOMU
~wireczek7777
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
silnik jest naprawdę dobry serwisowany w odpowidnim czasi odpłaca niezawodnością jeszcze nigdy mnie nie zawiódł a jężdzę dużo po kraju i europie (Silnik)
2,9
~astek
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
drzwi po wielokrotnych regulacjach wpuszczają szum-pow.100km/h ciężko rozmawiac w kabinie. -żarówki od świateł mijania palą się co 8000km.-aby wymienić ją należy wykręcić atrape,wymątowac lampe,czas wymiany w trasie ok.30min. -od 01.11.2004 do dziś t.j29.05.2005 informuje serwis o niedziałającej regulacj wysokości świateł (4 wizyty) (Bezawaryjność (drobiazgi))