Lista ocen Citroen Jumper I 2.8 HDi 128KM 94kW 1999-2006 (10) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AsaEl
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Po rozwiazaniu problemu z wcześniejszymi usterkami autko było by całkiem przyzwiote, Tak duża ilość Elektroniki w aucie nie zawsze wychodzi na dobre np serwis wprost powiedział że nie naprawi tego, do dnia dzisiejszego nie znalazłem śmiałka co zabrał by sie za sprawdzenie instalacji świecy płomieniowej
~bkopka@tnp.pl;Bartek
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Kupiłem auto okazyjnie od pierwszego właściciela który o nie nie dbał ( wręcz je zapuścił). Wpakowałem w nie około 4000 zl i teraz chodzi jak marzenie. Dory jako auto na trasy do 500 km, odradzam 2.8 hdi jako dostawczak miejski - zbyt wiele pali, i nie potrzeba do tego 130 KM. Ogólnie jestem zadowolony
~Semmerling
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Wół roboczy, przez parę lat eksploatacji tylko raz odmówił posłuszeństwa przez rozrusznik. Męczą pierdoly A to klamka odpadnie A to immobilaizer się zawiesi ale lubię swojego jumpera za przejechanie kilometry.
~Mr_Mar
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Ogólnie mam do Jumpera ogromne zaufanie. Jeździłem wieloma egzemplarzami w różnym wieku i z różnym przebiegiem. Uważam, że jest to najlepsze auto dostępne na rynku.
~byczek
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Sam diesel, silnik niedozajechania, a buda jak karzda, tylko nieserwisowac u Citroena, bo puszczaja w skarpetkach, robic przeglady antykorozyjne-obowiązkowo. Mam go od nowosci.
~viking_dk
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Odnosnie spalania czesto jezdze zaladowany ,ale to ile spala jest dopuszczalne z takim silnikiem i jego dynamiką
~ag
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
na razie niby duperele ktore zdarzyc sie nie powinny, ale zapakowac sie jest w co
~Paweł
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Auto ogólnie dobre mankameny słaby skręt,ogrzewanie słabe,drogie częśći
~Grzegorz
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Jestem zadowolony i niech tak pozostanie.
~lorbas83
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
generalnie ok z małymi ale.