Lista ocen Citroen Jumper II Furgon (50)

~leszek
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
miłe , ładne i co najważniejsze najtańsze auto w tej klasie ( 56000 zł za nową ramę L4 ) , polecam bo niema co szukać , silnik super
3,1
~wiktor
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Tragedia jak po 200 tys trzeba wymieniać kompletne sprzęgło a skrzynie drugą kupować bo stara pękła nawet do pięt nie dorasta do Dykato ,którym przez 6 lat zrobiłem 450000 bez remontu silnika i skrzyni (Skrzynia biegów)
3,5
~albatros
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
przez 8 lat dwoma Ducato zrobiłem ponad 500tyś każdym z nich nic nie robiąc przy silniku prócz 5-biegu. Tym tyle chyba nie dojade !!!!!!!
~macio kierowca
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Jeździłem kilkoma autami dostawczymi w róznych rocznikach, uważam że z nowych aut cytryna jest godna uwagi z tym silnikiem
1,9
~felodino&wp.pl
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Jak w taczce na budowie. Do tej pory jeździłem mrcami. (Układ jezdny)
3,8
~Juumper
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Jumper 2.2HDI 120km mam od pół roku. Samochód bardzo przyjemny i wygodny. Na dłuższe trasy bardzo fajnie.
~Kisi
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Posiadam wersje 157KM bardzo wydajny motor. Nawet z towarem przyspiesza jak dobra osobowka. (Silnik)
~wodka
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Silnik pracuje ładnie. Brak trochę odejścia podczas wyprzedzania gdy jest załadowany. Załamują ciagłe problemy z zaworem EGR. Serwis jest bezradny. (Silnik)
3,2
~p.s
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
producent oszukuje wstawiając ten niby licznik spalania to auto ma wyskalowany komputer do 25l/100km i nic wiecej a przy 140 km/h zatrzymuje sie chociaz auto dalej przyspiesza wiec podejrzewam ze chwilowy moment spalania to około 32l/100km a w trasie pali jak smok trasa poznań łódz 200km autostradą jumper spokojnie przy jezdzie 140 spala połowe baku czyli 40 litrów co daje 20l/100km!!!!! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dziennik kosztów dla Citroen Jumper II Furgon
10,3
2,9
~auto@olesnica.pl
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
silnik posiada moc zato duzo pali i sa problemy na wolnych obrotach (Silnik)
Citroen Jumper II Furgon