Lista ocen Citroen Jumper II Furgon (50)

2,5
~czesiek
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Przez denny silnik auto które ma służyć do zarabiania kasy staje się skarbonką
3,5
~Patryk
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Silnik jest wytrzymały ale jeżeli chodzi o zawodniość to masakra auto na gwarancji miało mnóstwo usterek.Łącznie z wymianą koła zamachowego silnika.Teraz skończyła sie gwarancja 2 miesiace temu i zaczyna wyciekać olej z wału napędowego. Auto jest w ciągłej eksplatacji u nas od nowości jest zadbane. Nie polecam tego samochodu pod względem zawodności silnika (Silnik)
~NIEZADOWOLONY
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Beznadzieja po przejechaniu 45000 pękł tłok na drugim cylindrze zabrali gwarancje mało tego naprawiłem na własny koszt oczywiście za holowanie też zapłaciłem .przy 49000 tys stoi znowu w aso komputer zwariowal silnik wyłanczał sie podczas jazdy okazala sie woda w komputerze naprawa na mój koszt (brak gwarancji) w plecy ogółem szczerze nie polecam to zwykły szajssss (Silnik)
4,1
~Tom-Ek
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Niedawno poszlo mi łożysko w skrzyni, ale z tego co slyszalem (i czytalem), to pech, a nie norma. (Skrzynia biegów)
~darekkruk@gmail.com
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Rewelacyjnie pracuje na niskich obrotach, nie słychać a po mieście 6 i bez gazu... (Silnik)
2,5
~wspanialy citroen
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Tragedia silnik 2.2 HDI I silnik wytrzymal 164 tys i rozleciał sie w Niemczech II silnik po brzebiegu 235 tys km własnie znowu sie rozlecial i stoi w Niemczech zalany olejem na parkingu - KOSZMAR !!!!!!!!!!!!!!! (Silnik)
1,9
~auto-scan@wp.pl
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
NIKOMY TEGO SAMOCHODU NIE POLECAM. CITROEN PO 3 MIESIĄCACH ZABRAŁ GWARANCJE ZA NIEZGODNĄ ZABUDOWE CHOĆ AUTO ZAKUPIŁEM WRAZ Z ZABUDOWĄ W CITROEN WANICKI W KRAKOWIE. PO ROZMOWIE Z DYREKTOREM CITROEN POLSKA , DYREKTOR IRONICZNIE STWIERDZIŁ ŻE MOGĄ ZABRAĆ GWARANCJE KAŻDEMU AUTU Z ZABUDOWĄ. NADMIENIAM ŻE JEST TO STOSOWANE PRZEZ CITROENA JAKO NORMA, SZKODA ŻE TAK PUŹNO SIĘ O TYM DOWIEDZIAŁEM.
~andrzej
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
siedzenie mimo wielu możliwości regulacji gniecie w uda (188cm wzrostu) (Ergonomia)
2,9
~transitalia@o2.pl
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
auto okazało się całkowita poraszka,w ciągu pierwszego roku padł :rozrusznik,alternator, chłodnica, światła zachodzą para wodna,EGR 2 razy ,wtrysk ,turbo ,i na dobicie silnik pękł tłok na 3 cylindrze ,do tego w austri citroen umywa ręce nie polecam nikomu tego auta
2,9
~załamany
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Porażka tylko tyle mogę powiedzieć. Do 160 kkm auto chodziło jak złoto, później się zaczęło: padła pompa wtryskowa (3500zł), chwilę po niej wtryski marki Denso które są nieregenerowalne (1500zł/szt) , rozrusznik, alternator, egr. Dziś mam przejechane 200kkm i boję się tym wynalazkiem oddalać od domu więcej niż 100 km bo nigdy nie wiem kiedy i jak wrócę. Miałem przedtem Sprintera z przebiegiem 400 tyś i robiłem tylko eksploatację, opchnąłem go...
Citroen Jumper II Furgon