Oceny Citroen Jumper II Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW 2006-2015

Najnowsze oceny Citroen Jumper II Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW 2006-2015

2,9
~załamany
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Porażka tylko tyle mogę powiedzieć. Do 160 kkm auto chodziło jak złoto, później się zaczęło: padła pompa wtryskowa (3500zł), chwilę po niej wtryski marki Denso które są nieregenerowalne (1500zł/szt) , rozrusznik, alternator, egr. Dziś mam przejechane 200kkm i boję się tym wynalazkiem oddalać od domu więcej niż 100 km bo nigdy nie wiem kiedy i jak wrócę. Miałem przedtem Sprintera z przebiegiem 400 tyś i robiłem tylko eksploatację, opchnąłem go...
4,1
~chmad
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
nie jestem specjalnie wymagający, ten dostawczak spełnia moje oczekiwania, mam wersje L1H1 i jest naprawde sporo miejsca. Ekonomiczny przy rozsądnym traktowaniu, na razie niezawodny, , zwrotny i całkiem fajny wygląd
4,1
~krzychu
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Uważam, że to autko jest bardzo udane, nowoczesne, oszczędne i bardzo ładne. Czytam wiele niepochlebnych opinii na temat ducato/jumper/boxer, ale patrząc na ilość tych samochodów na drogach (multum) uważam, że nie ma czym się sugerować, bo kto jeździ i jest zadowolony ten nie pisze nic, a kto jest rozgoryczony i rozczarowany - klnie na czym świat stoi i pisze negatywne opinie.
~kierowca
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Ogólnie auto nie jest złe prócz padających zaworów egr i tragicznego serwisu (bandy ciemniaków) nie mam większych zastrzeżeń, zawieszenie nie do zdarcia, silnik ok, wtryski przy przebiegu blisko 200 tyś jeszcze nie ruszane. Autko u mnie nie ma lekko bo wożę spore ciężary. Na trasie odpukać nigdy nie stanęło.
3,5
~diabeł
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Jaka cena takie auto, nie ma co narzekać ale przechwalać też nie można, auto ma kilka niedociągnięć ale trzeba z tym jakoś żyć.
2,9
~Marcin
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Na rynku są znacznie lepsze oferty takich typów samochodów zawsze kupowałem nowe samochody i ten jest najgorszy nawet Fiat było znacznie lepszy i tańczy w utrzymaniu.
~leszek
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
miłe , ładne i co najważniejsze najtańsze auto w tej klasie ( 56000 zł za nową ramę L4 ) , polecam bo niema co szukać , silnik super
~maciek78
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Silniczek ma wystarczającą dynamikę jak na busa i na polskie drogi, po autostradzie można spokojnie jechać 120-130 km/h bez zbytniego męczenia silinika i całkiem ekonomicznie. Jest bardzo bardzo oszczędny na trasie bujając się za tirami 80-90 km/h z 1T na pacę spala symboliczne 6 literków. Rewelacja. (Silnik)
~kurier
1,9
~felodino&wp.pl
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Jak w taczce na budowie. Do tej pory jeździłem mrcami. (Układ jezdny)
Citroen Jumper II Furgon