Ocena kierowcy - Citroen Jumper II Furgon

chmad, 11 lat temu
Silnik 3.0 HDI 100KM 74kW
Rok produkcji 2011
Citroen Jumper II Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW 2006-2015 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : sztywny nawet jak go dociąże, zawieszenie bez problemów-zupełnie inaczej jak w jumpym tam przy tym przebiegu 2 x wymieniałem drążek stabilizatora
nie jestem specjalnie wymagający, ten dostawczak spełnia moje oczekiwania, mam wersje L1H1 i jest naprawde sporo miejsca. Ekonomiczny przy rozsądnym traktowaniu, na razie niezawodny, , zwrotny i całkiem fajny wygląd
Nie jest to demon prędkości ale sobie radzi i z nagłym wyprzedzeniem też da radę
Brakuje jednak 6-tego biegu, poza tym jest ok.
świetny promień skrętu lepszy niż w jumpy, wciska się wszędzie bez problemowo, załadowany podatny na przechyły w zakręcie trochę go wynosi na zewnętrzną
do przodu super na boki jak to w blaszaku trzeba się wychylić..standard
wszystko pod ręką, w otworze na śmietniczkę odpowiedni kubek-termos się mieści, woda w drzwiach
oczywiście jak to w takich sprzętach trochę trzeba poczekać aż się nagrzeje zimą, latem klima spoko wystarczająca, szyby nie parują. Przy otwartym oknie całkiem komfortowo(głowy nie urywa) to chyba konstrukcja okna cofnięta bardziej do tyłu
jest sporo miejsca, pośrodku na stałe zamontowany fotelik dla dziecka - młody zadowolony..
powyżej 90ciu radio trzeba podkręcić ale tego się spodziewałem
jak się kulam spokojnie za tirem to komputer potrafi pokazać nawet 6,4l na przestrzeni 500km ale to wynika ze stylu jazdy- raczej terminy mnie nie gonią..koszt przeglądu 1500zł
praktycznie najtańszy, jest ok
łożyska kolumny mcphersona po 20tys prawie jednocześnienie,nie wiem czy sam nie zaszkodziłem myjką wysokociśnieniową pare razy..? wymienili na gwarancji- gdyby nie to byłoby doskonale
poza łożyskami żadnych problemów

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 HDI 100KM 74kW [l/100km]

7,4