Oceny Citroen Jumper II Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW 2004-2015

Najnowsze oceny Citroen Jumper II Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW 2004-2015

3,4
~marino
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Z perspektywy czasu (i miliona km) znalazło by się trochę do poprawy. Szkoda że konstruktorzy nie zadają sobie trudu żeby uwzględnić uwagi użytkowników. Kasowanie inspekcji tylko komputerem, a można by inaczej jak w Masterze.
3,8
~tomo
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
generalnie niezle i tanie auto dostawcze, glupota jest pakowanie sie w koszta chociazby tylko dlatego zeby miec gwiazde na masce bo citroen do przewiezienia ladunku z punktu a do b w zupelnosci wystarcza (to samo tyczy sie bratniego fiata i peugota) zarowno po miescie jak i w trasie sprawuje sie ok jezeli myslisz o nowym vanie np w leasing to bierz smialo a jak wolisz 10 letniego dostawczaka i chcesz wpakowac sie w mercedesa lub elteka...
2,9
~transitalia@o2.pl
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
auto okazało się całkowita poraszka,w ciągu pierwszego roku padł :rozrusznik,alternator, chłodnica, światła zachodzą para wodna,EGR 2 razy ,wtrysk ,turbo ,i na dobicie silnik pękł tłok na 3 cylindrze ,do tego w austri citroen umywa ręce nie polecam nikomu tego auta
3,8
~Juumper
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Jumper 2.2HDI 120km mam od pół roku. Samochód bardzo przyjemny i wygodny. Na dłuższe trasy bardzo fajnie.
2,5
~czesiek
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Przez denny silnik auto które ma służyć do zarabiania kasy staje się skarbonką
3,2
~Bożena
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Brak rzetelości podczas serwisowania auta spowodowało iż teraz borykam się z pekniętymi drzwiami o CITROENA TO MAŁO INTERESUJE.
Dziennik kosztów dla Citroen Jumper II Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
9,4
3,5
~albatros
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
przez 8 lat dwoma Ducato zrobiłem ponad 500tyś każdym z nich nic nie robiąc przy silniku prócz 5-biegu. Tym tyle chyba nie dojade !!!!!!!
3,2
~SBW
2,9
~Piotrek
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Jaka cena taka jakość. Kupiłem więc sam jestem winien ale więcej już tego błędu nie popełnię. Nigdy więcej Citroena. (Stosunek jakość/cena)
~wodka
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Silnik pracuje ładnie. Brak trochę odejścia podczas wyprzedzania gdy jest załadowany. Załamują ciagłe problemy z zaworem EGR. Serwis jest bezradny. (Silnik)
Citroen Jumper II Furgon